Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 686
#inpost #oszukujo

No hej przychodzę z nietypowym problemem wiecie lub nie inpost prowadził konkurs gdzie projektowało się paczkomaty, to co widzicie na zdjęciu było jedną z prac w tym konkursie, miała ona prawie lub lekko ponad 3tys głosów co było gigantyczna liczbą ponieważ zajmowała pierwsze miejsce a praca z drugiego nie miała nawet 300, została ona jednak tak po prostu usunięta miała numer #4969 pisałem na fp inpostu twierdzą że łamie to jakieś normy społeczne ale inne prace ze zwierzętami są akceptowane więc chyba nie lubią tam żab, jury miało wybrać które prace pojawia się na paczkomatach niezależnie od ilości głosów wiec czuć że mogło być to ustawione ale za ilość głosów były nagrody pieniężne a oni usuwając prace kogoś kto zasłużył na ta nagrodę odbierają możliwość otrzymania jej, chciałbym jakoś nagłośnić ta sprawę moim zdaniem jest to niemoralne zachowanie z ich strony udostępniajcie ten post żeby każdy widział co sie tam dzieje
Pobierz JudaszowyBudyn - #inpost #oszukujo 

No hej przychodzę z nietypowym problemem wiecie ...
źródło: comment_TLTp0kj08KfOoUG4CeySTyBaw6ZCYCAJ.jpg
  • 34
@whiteglove: umiesz odpowiedzieć na pytanie, czy będziesz dumać 10 minut nad kolejnym wykrętem. Kolega zapodał wyjaśnienie - Ty wyjechałaś z "hehe wolny rynek" co potwierdza rodzaj humoru przynależny do tej lewej i wykrzywionej strony polityki (jak mawiają anglosasi left cannot into memes) i uchylasz się jak marny bokser przed ciosami, które i tak wyłapujesz, unikając odpowiedzi na proste pytanie. Nie mniej, sposób w jaki unikasz, może mi sugerować domniemaną odpowiedź. Skoro
@NukeOps nie no, spoko że po jednym zdaniu zakwalifikowałeś mnie do lewej strony XDDD czekam na jeszcze jakieś fajne projekcje :D

Dobrze ci odpowiedziałam, bo porównujemy zupełnie różne sytuacje. Może ja cię zapytam "A dlaczego nie mogę sobie chodzić i mówić że mój sąsiad to #!$%@? złodziej i pedofil co co co? Wolność słowa jest" :D
@whiteglove: bo kontytucyjnie masz zabronione, chociażby z art. 43 ust. 2 o ile dobrze pamiętam numer. Nie, nie odpowiedziałaś. Nadal się próbujesz uchylać i dostajesz po gębie, kiepski z Ciebie bokser. Jeszcze raz - odwracamy sytuację. Czy w hipotetycznej, odwrotnej sytuacji, gdy firma X w konkursie nie życzy sobie prac o w/w treściach i je usuwa, jest to dla Ciebie tak samo fair i zgodne z zasadą wolnego rynku? Prosta odpowiedź,
@whiteglove: kolega zatostował regulamin, na który powołał się InPost. Ja doskonale rozumiem, że Pepe jest objęte prawem autorskim, które to autor zaczął skrzętnie egzekwować jak machaniem kijem z podpalonymi gaciami jako broń przeciw plutonowi zmechanizowanemu akurat w momencie, gdy weaponized autism użył Pepe jako zwolennika Trumpa ( ͡° ͜ʖ ͡°) wspaniałe przypadki. Byłem przy tym, jak autor go uśmiercił, gdy Trump zaczął wygrywać - nie musisz mi
@NukeOps podejrzewam, że sprzeciw wobec zakazów typu "zakaz treści feministycznych, homoseksualnych" itd bierze się stąd, że generalnie feministki czy geje nikomu nie szkodzą, to nie jest przestępstwo, więc zakazywanie tego (btw jak można zakazać bycia gejem?) podchodzi pod nawoływanie do nienawiści, piętnowanie.

Mogłabym sobie ustanowić zakaz wstępu osób piegowatych do sklepu, którego jestem właścicielką. No mogę, tylko... po co?
@whiteglove: skoro InPost usunął pracę ze względu na prawa autorskie, dlaczego powołał się na punkt regulaminu mówiący o zakazie przesyłania prac tzw. nagannych moralnie? Oprócz łamania prawa autorskiego w tej żabie nie ma nic, co obraża normy społeczne. Co, żaba w stroju pracowniczym przybija piątkę paczce InPostu? Nikogo nie obraża, nikogo nie piętnuje - fajnie zrobione.
@EricsoN Po co powielacie te głupoty o prawach autorskich w tym przypadku.
Kto niby ma prawa do żaby w stroju InPostu która przybija piątkę?
Gdzie niby dowolny Pepe to zarejestrowany znak jakiejkolwiek firmy?

Przytaczacie artykuł z prawami autorskimi do Pepe gdzie ktoś #!$%@? gotowy obrazek i go użył bez zgody autora.