Wpis z mikrobloga

Zna ktoś DOBREGO mechanika w katowicach lub jego okolicach?
Bardziej zależy mnie na tym by był dobry, niż żeby leciał w kulki, zapłacić mogę też więcej (ale też wiadomo bez przesady, bo to nie jest nowe auto i nie ma co przesadzać) - ale wolę kogoś pewnego, że jak oddam auto to nie wymyśli 100 rzeczy tylko powie co i jak wygląda i co naprawić i to zrobi.
Auto to Seat leon 1.8t 2001 w gazie.

#mechanikasamochodowa #mechanika #seat #leon #katowice #slask
  • 5
@samot: Ja jestem zadowolony z AM-Serwis na dębie. Cenowo spoko a jeśli mają problem z odnalezeniem problemu lub sugerują innę działa to za diagnoze czesto biorą 0zł
@samot: Trochę dalej, ale w Zabrzu jest Szczurek Garage, bardzo spoko, robią dokładne zdjęcia przy Tobie przy zdawaniu auta, ceny mają takie raczej przeciętne, nie naciągają i są na prawdę rzetelni. Pierwsi mechanicy, którzy widząc blondynkę nie próbowali jej wciskać cen 2 razy wyższych.
@Tylko_noc: też tak może być - ale jak mam wybrać mechanika to wolę z polecenia. I to wcale nie chodzi mnie o to, że nie zrobię tych 100rzeczy jak trzeba, tylko jak ma być jakiś ziomek co powie 'to chyba to, albo to, albo zrobimy to potem to i to', a tak naprawdę nie ma pojęcia i robi to 2 miecy to dziękuje :p