Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2949
Obawiałem się że jak będę dorosły i znajdę stała pracę to już nigdy nie będę miał wakacji. Okazało się, że to jednak nie do końca prawda. Wakacje zaczęły się wczoraj a dzisiaj mnie w------i xD przygodo nadchodze!
#wygryw #wakacje #oswiadczeniezdupy
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karolzzr: Na wykopie większość pracuje jako #programista15k więc wiesz, 4k do łapy to grosze, tzw. biedastatus, za 4k na rękę to większości by się nawet pierdnąć nie chciało, bo co to 4k, gdzie zabawy, wyjście na miasto (akurat jak człowiek chce przypomnieć sobie te głupoty, które ludzie tu wypisują, to nie przychodzi nic na myśl) :D
  • Odpowiedz
@MaciejPN: Potrzebuję czegoś takiego mam sporo do ogarnięcia w głowie a nie ma kiedy. Dniówka, nocka, z-------l w domu, jakieś spotkanie ze znajomymi potrzebuje się wyciszyć i poukładać. Tylko wolne będzie biorę plecak i s--------m samemu w góry na wędrówę ;p
  • Odpowiedz
@karolzzr: no troche tak- stać mnie na opłaty, wahe do auta, czasem coś zjem na mieście, kupie kilka śmiesznych śmieci na aliexpress w stylu słuchawki albo arduino, ze dwa razy moze pojde do kina z różową, zrobie co kilka dni jakieś podstawowe zakupy w stylu mieso, warzywa, owoce, papier do srania, 1/4 pensji staram sie odlozyc i to tyle. Zadnych luksusów ¯\_(ツ)_/¯ Najwiekszy moj zakup w ciagu ostatniego roku to
  • Odpowiedz
@TheXArczi: ja czasem w ogóle nie daje rady kiedy myśle ze przez następne 40 lat będę musiał dzień w dzień pracować, z jakimiś dwoma miesiącami przerwy w roku. Straszne to jest. Chciałbym chodzić znów do szkoły.
  • Odpowiedz
@TheXArczi: @Plp_: Mój były współlokator właśnie się wyprowadził z naszego mieszkania, rzucił obecną pracę, pojechał w podróż swoim rozklekotanym polo golfem, a jak mu się znudzi to wróci i na wyjebce znajdzie nową robotę. Wystarczy być programistą... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@TheXArczi: Ja sobie od 10 lat sobie obiecuję, że to ostatni rok w januszexie - przyjdzie wiosna, rzucę to wpizdu i do września żył z oszczędności, popijając piwko pod drzewkiem. Ale strefa komfortu motzno ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kobietanawykopie: Fakt że ja też nie narzekałem nigdy na brak ofert pracy. Pierwszą robotę dostałem już po tygodniu od skończenia studiów wysyłając jedno CV xD Najgorsze było to że na tym poprzestałem- wygodna robota za biurkiem w korpo za niezły piebiądz. Często zdarzały sie dni że po prostu siedziałem i kserowałem po 2000 stron, albo podpisywałem papierek za papierkiem. W ciągu dwóch lat znienawidziłem tą robote na tyle że chyba
  • Odpowiedz