Wpis z mikrobloga

@mat9: i twoim zdaniem w rozumieniu tej dyrektywy telewizja publiczna w państwie członkowskim jest organem publicznym czy prowadzący dane wydanie jest funkcjonariuszem publicznym?
Czekam tylko na informację że głosował na PO.


@Morf: były jego foteczki w koszulkach z hasłami o polskich patriotach czy tam żołnierzach wyklętych, więc to mało prawdopodobne xD
On się przyznał do winy


@mat9: O.o I co z tego? Polecam zapoznać się z podstawami prawa i zaznajomić z ilością spraw w których do popełnienia przestępstwa przyznali się niewinni ludzie, a potem przemyśleć kto ma nasrane
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wap30: jak mi wywaliłes z zyczeniami ze mogę wyjechac i moja rodzina do Pakistanu a napisanie, że to prawdopodobnie morderca nie jest błędem
Zresztą moderacja słusznie usunęła komentarz na moje polecenie zreszta ()
@mat9: Hahaha oj boziu, z takim histerycznym nastawieniem będziesz bardzo nielubiany wśród innych dzieci, a moderacja odwaliła coś kompletnie absurdalnego co będzie im akurat ciężko wyjaśnić. Masz rację, póki inaczej nie potrafisz to chowaj się dalej za spódnicą moderacji w dyskusjach. Zapytałbym jak to możliwe że ci nie wstyd, ale wiem że wstyd, więc się wywstydź w spokoju i w międzyczasie dojrzewaj zdrowo