Wpis z mikrobloga

Kilka lat temu zarejestrowałem się jako dawca szpiku, bo chciałem zaimponować jednej dziewczynie co prowadziła rejestrację, a dwa dni temu otrzymałem takiego maila i jeszcze wczoraj telefon, że jest bardzo duża zgodność i mało czasu. Nie czuję się, żebym chciał być dawcą. Nawet za to nie otrzymuje się żadnych pieniędzy oprócz zwrotu kosztów. Co robić?

#dkms #krwiodawstwo
zemsta_przegrywa - Kilka lat temu zarejestrowałem się jako dawca szpiku, bo chciałem ...

źródło: comment_5BklGxsv3yln5YttM7HxlCNJ8PYVsrAi.jpg

Pobierz
  • 248
taka ciekawostka bonusowa jak masz wysoką zgodność z biorcą to duża szansa, że ty prędzej czy później też zachorujesz


@wykopowaswinia: Mozna gdzies cos wiecej o tym poczytac? nie za bardzo wiem co wpisac w google xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pieczywowewiadrze: nie spotkałam sie z nagabywaniem na ulicy.. Ba, nawet przy okazji jakichs wiekszych imprez w okolicy nie spotkalam sie z czyms takim. Zamiast tego bobmardują meilami i stamtąd sie o nich dowiedzialam. I w koncu przy ktoryms z koleji takim spamie stwierdzilam ze w sumie co mi szkodzi na nic nie choruje a komus moge pomoc to sumie dlaczego by sie zarejestrowac..

zawsze pytamy czy osoba jest pewna tego że chce zostać Dawca i o świadomości podpisania deklaracji.


@balatka: ja raz dostałem od dkms list.

Lekkie zdziwko, że nie polecony, bo to raczej powinno być pilne, a tu się okazuje, że jakiś druczek żeby szeklami sypnąć.

Chodziłem smutny ze 3 dni, ale nadal czekam, aż komuś się przydam