Wpis z mikrobloga

Czy macie jakieś ciekawe pomysły na spędzenie wakacyjnych weekendów w tym smutnym jak #!$%@? mieście #lodz ? Chodzi mi o coś, co pozwoliłoby mi się w jakikolwiek sposób rozwijać, a jednocześnie pozwoliłoby mi """""""""wyjść do ludzi"""""""". Szukałem kursów językowych, ale niestety kursy wakacyjne są tylko w tygodniu, a weekendowe od września/października a to mi zupełnie nie pasuje.

Ewentualnie może być też #warszawa jeżeli jest jakiś w porządku dojazd od dworca.

#samorozwoj #rozwojosobisty #naukajezykow
  • 9
@sked: Nie wiem gdzie tu widzisz moje użalanie się, chyba chęć zrobienia czegoś konstruktywnego jest tego przeciwieństwem? Popołudniami niestety odpada bo po pracy zwykle nie mam w ogóle na nic siły, więc zostają mi tylko soboty i niedziele.
@sked: OK, masz rację. Chodziło mi głównie o norweski, bo już jakieś podstawy mam, więc nie musiałbym zaczynać od ABC. Co do aktywności stricte fizycznej to będzie z tym ciężko, bo mam bardzo złe wspomnienia z w-fu ze szkoły i do tej pory nie mogę się przekonać. Jakbym wiedział co chcę robić, to w ogóle bym tu nie pisał.