Wpis z mikrobloga

Wygarnąłem rodzicielom i powiedziałem dosłownie, że #!$%@?ę tę wieś. Niech sami się martwią na starość co z tym domem albo niech przepiszą to na mojego kuzyna na przykład. Nie chcę mieć nic wspólnego z tym zaściankiem. Teraz to tylko pomyśleć o studiach, wytrwać trochę lat na nich i się nauczyć czegoś pożytecznego, by potem na stałe spadać do miasta albo za granicę.

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #wies #feels
  • 37
@PEKAPE123: Zobaczymy jak się do tego czasu potoczy wszystko, ale też opcja jakaś.
@boncur: Takie gadanie nic nie da. Mają łby z kamienia i tylko dosadnie trzeba im przełożyć myśli. Młodości i szczęścia / energii, która mi została odebrana już nie odzyskam, ale mam nadzieję na jakiś dobry koniec tej opowieści.
@elementyzaskoczenia: Dobrze zrobiłeś i pochwalam. Tylko, że ja nie mam takiego komfortu, bo jedynak ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Liczę na to, że kuzyn jak dorośnie to zechce zjechać ze Stanów do Polszy i mu zapiszą, ale wątpię.
Przecież to jest powalone! Nie będę siedział całe życie na wsi jak oni.
@FilozofujacyTopor:

Co sprzedać, a co nie. Nie mam do tego głowy.

Czy ty zakładasz że wszyscy nagle umrą i nie będziesz wiedział co zrobić z rzeczami XD? Nie wiem ile masz lat, ale jeśli myślisz o studiach to pewnie jesteśmy w podobnym wieku, no i powiem ci, że wizja przyszłości zmieni ci się jeszcze ze 20 razy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepiej jest mieszkać na wsi jak
@DS18B20: Maturki były teraz po liceum, więc młodziak ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na pewno wiele się zmieni w światopoglądzie, ale na razie mam bałagan w głowie. Eh, szkoda, że to wieś na kompletnym pustkowiu xD
@FilozofujacyTopor: @FilozofujacyTopor: Moja wieś miała 300 mieszkańców w 2011r. więc wszystko rozumiem. Dzisiaj pewnie byłoby ich ze 250. Wszyscy młodzi uciekają, w okolicy praktycznie nic nie ma. Poszukaj studiów które cię zainteresują i jazda do miasta. Pierwsza sesja pewnie będzie dla ciebie najgorsza, bo nie wiadomo co ze sobą zrobić jak się wszystko zwali na głowę XD