Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam siostre lvl24, kaszojadów sztuk 2 i 1/2 bo kolejne w drodze. 1-wpadka, 2-wpadka,no bo przecież karmiąc cyckiem to za żadne skarby nie zajdziesz w ciąże. Kuźwa trzeba było na biologii uważać matole!!! Teraz 3-oczywiście wpadka, jakbyż inaczej!
Ciągnie kase z socjalu i alimentów, bo ona sobie sama da radę, rodzina be fe i co wy to ode mnie chcecie. Do roboty nie pójdzie.
A teraz drugi rozwód...ja #!$%@?! Ale jak wszyscy mówli, żeby sobie dała z nim spokój bo to kawał gnoja to była mądrzejsza. Wzieli cywilny nikogo nie informując nawet z naszej rodziny. Poprzedni to był zjeb totalny i nic ją to nie nauczyło, też nie słuchała, i powtórka z rozrywki teraz.

Będę wyrodny wujek, ale miarka się przebrała! Ja nie będę 4 gęb utrzymywać, ni *uja nie zgodze sie! Zapieprzam jak dziki osioł na to co mam, a ta leżała i pachniała! Już rodzina po mnie i jeździ, że co to siostrzyczce nie pomożesz? taki duży dom a ty sam... Awlasnie że NIE!
Gówniara nadal mimo 24 lat. Nie chciała starszych i mądrzejszych słuchać, to niech ją życie nauczy!
Rodziców w dupie miała, niech sie nie dziwi że i oni cierpliwość stracili.

Jade na urlop, wolne już w robocie ogarnięte. Dziękówka szef.
Żeby było ciekawiej kierunek Mongolia ( ͡ ͜ʖ ͡) Zdziwią się, że faktycznie zasięgu nie miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Nie ma mnie, nie mój problem. Rób ta co chceta.

Btw ma tu konto. Lepiej mirki omijajcie szerokim łukiem długowłosą brunetkę z Wawy.
#zalpost ##!$%@? #p0lka #zwiazki #patologia #kaszojad #rozwod

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 43
Opop: Nie zapisałem kodu weryfikacyjnego eh...
A no do mojego. Bo księżniczka nie na gdzie mieszkać. Umowa najmu była na jej fagasa więc ciśnie ciotki i wujki żeby mnie przekonali i jej pozwolił się wprowadzić.
Cholera mnie bierze bo nie po to człowiek się urabia po łokcie, żeby ktoś przyszedł na gotowe, jak po swoje, z łapą dej!
Rodzice są akurat po mojej stronie. Do nich nie wróci- bo duma jej
Opop: @Jeffrey_M zapewne bo brzydka nie jest. Chociaż, z trzecim kaszojadem pewnie będzie trudniej.

@TestoDepot
Nie mam pojęcia skąd taka czarna owca w rodzinie, jakoś inni są normalni. Tylko ona zawsze #!$%@?ła. Żeby średnią szkołę w ogóle skończyć to rodzice musieli ją siłą wozić i pilnować czasem żeby nie zwiała. Nawet do matury nie przystąpiła.

@pijekubusplay jak ci jakaś powie, że ma troje małego rodzeństwa/kuzynostwa, to wiej bez zastanowienia! Znaki szczególne: