Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sleep_raver: no zależy gdzie pracujesz. U mnie by po prostu na maszynę nikt cię nie wpuścił bez papierów, jak z resztą w każdym poważnym magazynie.

A o konieczności posiadania uprawnień możesz się boleśnie przekonać jak dojdzie do jakiegoś wypadku.
@geuze: Praktycznie nikt tu nie ma uprawnień. Ja na co dzień jeżdżę takim małym popierdułkiem, które wozi paletę i podnosi się na, nie wiem, dwa metry. Za wypadek nie ponosi odpowiedzialności pracodawca, który zezwala na pracę bez uprawnień?
Praktycznie nikt tu nie ma uprawnień.


@sleep_raver: to co to za bantustan?

Za wypadek nie ponosi odpowiedzialności pracodawca, który zezwala na pracę bez uprawnień?


A udowodnisz mu, że wysłał cię, żeby takim wózkiem jeździć? Rozłoży ręce, powie jak w tym memie z Rodowiczką i tyle w temacie. Zanim przyjdzie kontrola to wszystko będzie w firmie działało jak w zegarku i wyjdzie, że to w sumie samowolnie wsiadłeś na maszynę i nikt
@sleep_raver: no wózkami do kompletacji poziomej (ept) to jeżdżą zazwyczaj bez uprawnień - tutaj wystarcza przeszkolenie, wyjątkiem był chyba tylko DHL i CEVA - tam trzeba było mieć uprawnienia i przeszkolenie absolutnie na wszystko. We wszystkich innych na wózki widłowe przednie, boczne wysokiego składowania, systemowe i wszystko co jedzie do góry razem z operatorem wyżej niż 2 metry trzeba mieć uprawnienia.

Ja jeżdżę wózkiem wysokiego składowania i nikogo bez papierów absolutnie