@ChwilowaPomaranczka: Ktokolwiek oglądał mecz ten zauważy, że piłkarze zapomnieli podstaw (podawanie, ataki pozycyjne i ustawienie w obronie). Podstawy, które samograj by ogarnął, a nawet tego nie ogarnęli. Tutaj by mogli mieć wpojoną taktykę, a i tak by dostali po dupie, bo nie ogarniali nawet podstaw. Nie wiem, może potrzebują więcej czasu na przygotowanie, a może po prostu z roku na rok już tylko regres i psycha siadła i nie potrafią grać
@ChwilowaPomaranczka: tylko odklejone osoby będą chciały #!$%@?ć już Santosa i kwestionować jego kandydature. Potem się dziwić, że #!$%@? gramy jak tutaj po paru meczach jest już grilowanie trenera i zwalnianie gdzie tutaj czas na coś budowanie, najgorszy kibic to Polak bo nie potrafi zaczekać tylko musi być już tu i teraz po jednym tygodniu i potem krzyczy Czesiu wróć xD
@ChwilowaPomaranczka: myślę że trener jest dobry, ale lak mówią z gówna bata nie ukręcisz
nie ma kim grać, indywidualne gwiazdy w klubach, nie potrafią się zgrać w reprezentacji, teraz sobie pewnie odbiją z Albańczykami, ale no kurna w 3 minuty stracić 2 gole, gol w 28 sekundzie, stracili kiedyś szybciej?
@nightrain no to mnie zszokowało. dałem 100 zł na Polskę i przecierałem oczy jak 2 powiadomienia mi przyszły z livescore xD przecież to początek gry, pełnią sił. więc wina leży w poprostu lekceważącej gry piłkarzy. nie skupiają się odpowiednio na swoich zadaniach
@ChwilowaPomaranczka: no właśnie 2 ciosy w pierwszych 3 minutach i już wtedy było praktycznie po meczu, jest jeszcze parę kolejek liczyłem po cichu przed meczem, że przywiozą chociaż punkt, Czesi wyszli skoncentrowani i nastawieni na atak, a nasi to wyszli jakby mecz nie zaczynał się w 1 minucie, tylko pewnie w 20 minucie i początek to chyba jeszcze spali, Pepiki wyjaśniły 2 ciosami, trzecim dobili
@nightrain: w atakuy zawsze mieliśmy problem żeby zrobić "ten ostatni ruch" żeby strzelić gola. ALe w tym meczu jak popatrzylem fragment to kurła, obrona jak na orliku xD Mimo że to wcale nie był nasz bardzo słaby punkt wcześniej xD
@ChwilowaPomaranczka: a to nie jedna drużyna wychodzi, chociaż jest 5 drużyn to może dwie @DFWAFDS: Czesi grają jak grają jak grają, wczoraj przed meczem komuś tu napisałem łatwe 3:0 dla Czechów, błędem było dać Santosowi debiut od razu w eliminacjach, a nie zagrać jakiegoś sparingu, bo gierki wewnętrzne gierki na treningu, to jednak nie to samo co sparing
Ktokolwiek oglądał mecz ten zauważy, że piłkarze zapomnieli podstaw (podawanie, ataki pozycyjne i ustawienie w obronie). (...) Nie wiem, może potrzebują więcej czasu na przygotowanie, a może po prostu z roku na rok już tylko regres i psycha siadła i nie potrafią grać i tyle.

@ZuluScout: Nie. Oglądam ich od lat i od lat jest to samo. Ci goście występują w solidnych klubach i ligach, gdzie nikt za darmo miejsca w
@bezbekpol: tutaj potrzeba takich ludzi jak Skóraś, czy Bereszyński na MŚ, że wychodzą i od początku #!$%@?ą, i tak musi wyglądać cała podstawowa jedenastka przez 90 minut. Ponadprzeciętnie podobało mi się 0:0 między Marokiem i Chorwacją w grupie MŚ, gdzie była kwintesencja właśnie takiego sensownego #!$%@? i potem nic dziwnego, że obie ekipy dotarły do strefy medalowej. Argentyna z Arabią też miał taki srogi vibe i wbrew pozorom był zapowiedzią dobrego
@MWittmann: Niestety tak, chociaż nie powiedziałbym, że oni "nie chcą się starać". Tam musi być jakiś głębszy, niezdefiniowany problem, bo na logikę, taki Lewandowski czy Zieliński nie przyjeżdżaliby kopać się po czołach, gdyby im nie zależało. Myślę, że każdemu z nich zależy, by grać w reprezentacji, ale niestety, po założeniu reprezentacyjnej koszulki, dosłownie zamieniają się w patałachów, mimo że np. 3 dni wcześniej w Serie A, zagrali fenomenalny mecz.

tutaj potrzeba
@bezbekpol: oczywiście, że się da, ale wymaga to dużo pracy i konsekwencji, co naturalnie łatwiejsze powinno być dla kogoś z zewnątrz i chociażby ta cała cisza medialna jest dobrym wyborem, bo mają się skupić na grze w piłkę. Koncentracja jest powiązana z intensywnością - trzeba wprowadzić organizm w odpowiedni stan i po to inni sportowcy mają całe tzw. rutyny startowe, a tutaj przyjazd na kadrę to jakieś dziwne rozprężenie. Zielu wczoraj