Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spawacz_noob: ale ja nigdy się tym nie interesowałem, kwestie wysiłku fizycznego znam bardziej pod kątem stricte treningowym. Równie dobrze ja moglem napisać głupoty jak kolega powyżej.
Ja postawiłem hipotezę, że wymioty sprawia kortyzol, tak samo jak podczas odczuwania wysokiego stresu.
Mirek powyżej, że endorfiny, które symuluja upojenie alkoholowe.
@Kaczypawlak: jak jesteś pipa, to i na kulturoznawstwie Cię zniszczą


@Mishkaliina: możesz być normalny i serio jakiś ch*j może ci zniszczyć życie na uczelni, znam kilka takich przypadków z różnych uczelni, ale na medycynie są czasem epickie ch*je, a na kulturoznawstwo to nikt normalny nie chodzi( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kaczypawlak: wszędzie się zdarzają. Nieważne jaki to kierunek. Ważne jest, aby się temu nie dać i mieć w głowie po co i dlaczego się jest w danym miejscu.


@Mishkaliina: ale to guzik daje, bo psychika jest zniszczona i kończą ludzie na psychotropach. Dodam, że normalni( ͡° ͜ʖ ͡°) Uroki polskich uczelni, lepiej jest bez nich niż na nich albo po nich xD
Lol. Może bym w to uwierzyła, gdybym sama nie była na wymagającym, medycznym kierunku.


@Mishkaliina: Ja znam przypadki jak człowiekowi z nowotworem mówili wprost, żeby komuś miejsca nie marnował, bo jego miejsce jest na cmentarzu. Do tej pory mój kolega żyje, nie ma kawałka miednicy i pracuje jako lekarz.