Wpis z mikrobloga

Po kraksie na ścieżce rowerowej trzeba było wymienić gripy (i prawdopodobnie hamulec, to okaże się jutro - klamka się jakoś dziwnie wygięła, nie mogę nijak wyregulować - a jak już wymieniać, to po co samą klamkę, skoro można cały hamulec... ;)) i... ta dam! #chwalesie Rower przestał wyglądać poważnie, będzie teraz tylko wzbudzał uśmiechy politowania. Ale chociaż w krzakach go będzie widać!
#rower #dziewczynynarowery
Pobierz kasiknocheinmal - Po kraksie na ścieżce rowerowej trzeba było wymienić gripy (i prawd...
źródło: comment_aJLf582MZokAywdja0lq3VHHfJatdcWu.jpg
  • 13
@Migfirefox: we wcześniejszym dętki, w tym szprychy. Stawiam na rok ;)
Może klamkę też wystarczy "naprostować"... tylko trochę siły brak, jutro brat ma wpaść zobaczyć. Jeśli nic z tego, to chociaż wymienię na lepsze. I nie będę już na nim wybierać się do roboty. A przynajmniej nie tamtą drogą :/
@kasiknocheinmal: Ja ostatnio leżałem bo mnie gość zepchnął samochodem na parking przy drodze. Czas na nowe blizny wojenne xD
Ja już latałem bo mnie tir puknął, wleciałem w dostawczaka bo mi wymusił pierwszeństwo, urwałem nawet lusterko w Citroenie bo dziadek się zagapił i przeciął 2 pasy na lewoskręcie. Aż mi płyn hamulcowy z zacisku wystrzelił xD