Wpis z mikrobloga

Przyjeżdża Ronaldo na kadrę - No elo, dawaj mnie tą opaskę kapitana, co ty se myślisz? Słuchajcie, podawać mi piłkę, jasne? Cyk hattriczek, daj ten puchar gościu.

Przyjeżdża Messi na kadrę - Chlip chlip, nie mamy obrony i bramkarza, sam nic nie zrobię, Aguero nie pasuje, Dybala i Icardi też, co mam zrobić chlip chlip
#mecz
  • 63
  • Odpowiedz
Ważny mecz ostatnio w Lidze Narodów, półfinał - hattrick.


@Minieri: PÓłfinał z LFC - 2 gole, ćwierćfinał z Man Utd- 2 gole

motywował kolegów z ławki jak na kapitana przystało


@Minieri: XD no to im pomógł, nie to co Messi
  • Odpowiedz
No, ale „dej mi tego hattricka” coby nie być wybranym nawet najlepszym piłkarzem dwumeczowego eksperymentalnego gówno-turnieju zwanego Ligą Europy


@kirk_knut: Spoko, liga narodów to gówno, chyba, ze wygrywa Ronaldo, wtedy to trochę jak MŚ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet im nie tłumacz, bo zaraz dostaniesz tekstem, że Messi ustalał skład Argentyny na mecz
  • Odpowiedz
I skończcie pisać te bzdury o tym, że Messi w kadrze nie wygrywa sam meczów - praktycznie sam wprowadził kadrę na ostatnie MŚ i takich meczów było mnóstwo, no ale przecież populizm na mirko zawsze wygrywa ;) ..
  • Odpowiedz
  • 15
@Minieri wciągnięcie Argentyny na ostatni mundial, ciągnięcie na mundialu 2014 (szkoda tylko setek higuaina w finale) ostatecznie vice mistrzostwo, ale przecież nic nie osiągnął i jest beznadziejny, łatwiej się prześlizgnąć przez wszystkie fazy euro z beznadziejną grą i wynoszą cię na piedestał
  • Odpowiedz
@kirk_knut: Nie pisz proszę że "Po Tobie to się akurat takiego żenującego wpisu nie spodziewałem" bo nie wiem czy zauważyłeś ten wpis to tak na pół serio, ale ziarno prawdy w nim jest. Messi nigdy nie był liderem, zarówno w kadrze jak i w Barcelonie. Jak pisałem wyżej uważam że jest lepszym piłkarzem od Ronaldo ale nie potrafi tego przenieść na reprezentację Argentyny, gdzie ma przecież, przynajmniej w ataku, dużo
  • Odpowiedz
@krissq2502: To już Twoje dopowiedzenie, bo jak widzisz ciągle w niej gra i to wcale z niezłymi mimo wszystko sukcesami ..

A to, że czasem miewa kryzysy i ma dość (szczególnie jeśli chodzi o tamtejszy związek i bałagan w kadrze - jeszcze większą „januszerkę” niż u nas) niczego nie zmienia ..
  • Odpowiedz
@Joten: Finał i półfinał. A świadczy to zupełnie o niczym. Zwyczajnie poprosił żeby go nie powoływać bo chciał się zaaklimatyzować na jesieni w nowym klubie.
  • Odpowiedz
  • 3
@krissq2502 nie 3, tylko 1 raz po copa america 2016 stwierdził, że reprezentacja kończy się dla niego. W innych przypadkach robił po prostu przerwy a nie ogłaszał końca kariery
  • Odpowiedz
@Minieri: no a później wygrali dwa mecze, ze Szwajcarią i z Holandią. Holandia nie była na turnieju od kilku lat, Szwajcarzy też się nie popisywali. Adekwatne porównanie było na MŚ 2018.
  • Odpowiedz
@Minieri: No tak, bo jak CR7 nie gra w kadrze to przez potrzebę aklimatyzację i profesjonalne podejście związane z przeprowadzką, a jak Messi ma dość, to „haha, patrz, karzeł znowu kończy karierę reprezentacyjną, no nie wytrzymie” ;) ..
  • Odpowiedz
@Minieri: No sorry, ale ja odebrałem go tylko „na serio” ..

Co to znaczy nie był liderem ? A CR7 był ? W Realu, Juve czy wcześniej ManU ? Jaki z niego lider ? W kadrze jeszcze się zgodzę ..

Co z tego, że ma / miał atak pełen nazwisk, które jak wiadomo „nie grają” i co z tego w obliczu braku pomocy i przede wszystkim obrony, a nawet bramkarza
  • Odpowiedz