Wpis z mikrobloga

@kirk_knut: Nie pisz proszę że "Po Tobie to się akurat takiego żenującego wpisu nie spodziewałem" bo nie wiem czy zauważyłeś ten wpis to tak na pół serio, ale ziarno prawdy w nim jest. Messi nigdy nie był liderem, zarówno w kadrze jak i w Barcelonie. Jak pisałem wyżej uważam że jest lepszym piłkarzem od Ronaldo ale nie potrafi tego przenieść na reprezentację Argentyny, gdzie ma przecież, przynajmniej w ataku, dużo lepszych
@krissq2502: To już Twoje dopowiedzenie, bo jak widzisz ciągle w niej gra i to wcale z niezłymi mimo wszystko sukcesami ..

A to, że czasem miewa kryzysy i ma dość (szczególnie jeśli chodzi o tamtejszy związek i bałagan w kadrze - jeszcze większą „januszerkę” niż u nas) niczego nie zmienia ..
@Joten: Finał i półfinał. A świadczy to zupełnie o niczym. Zwyczajnie poprosił żeby go nie powoływać bo chciał się zaaklimatyzować na jesieni w nowym klubie.
@Minieri: No sorry, ale ja odebrałem go tylko „na serio” ..

Co to znaczy nie był liderem ? A CR7 był ? W Realu, Juve czy wcześniej ManU ? Jaki z niego lider ? W kadrze jeszcze się zgodzę ..

Co z tego, że ma / miał atak pełen nazwisk, które jak wiadomo „nie grają” i co z tego w obliczu braku pomocy i przede wszystkim obrony, a nawet bramkarza ..