Wpis z mikrobloga

Przyjeżdża Ronaldo na kadrę - No elo, dawaj mnie tą opaskę kapitana, co ty se myślisz? Słuchajcie, podawać mi piłkę, jasne? Cyk hattriczek, daj ten puchar gościu.

Przyjeżdża Messi na kadrę - Chlip chlip, nie mamy obrony i bramkarza, sam nic nie zrobię, Aguero nie pasuje, Dybala i Icardi też, co mam zrobić chlip chlip
#mecz
  • 63
  • Odpowiedz
@mwss: Jest 2 w nocy z soboty na niedzielę, czego ty oczekujesz xD Ale taka jest prawda. Messi jest według mnie lepszym piłkarzem od Ronaldo, ale nie w reprezentacjach. W reprezentacji Ronaldo bierze na siebie grę, potrafi sam wygrać ważne mecze, a Messi? No cóż, nie.
  • Odpowiedz
W reprezentacji Ronaldo bierze na siebie grę, potrafi sam wygrać ważne mecze, a Messi? No cóż, nie.


@Minieri: To który finał reprezentacyjny Ronaldo wziął na siebie?
  • Odpowiedz
@Minieri: Może co niektórzy kibice Barcelony zrozumieją wreszcie że Messi jest napastnikiem, i przestaną walić bujdy o jego roli rozgrywającego czy ofensywnego pomocnika bo takowi biegają trzy razy więcej a nie truchtają sobie w miejscu.

Z całym szacunkiem do niego ale Guardiola wyuczył u niego jak rozrywać obronę, ale fakt jest taki że to działa tylko w Barcelonie bo jej styl pozwala mu się tak głęboko cofać stosunkowo małym wysiłkiem, niestety
  • Odpowiedz
@Bounty: A gdzie mówię o finałach? Ważny mecz ostatnio w Lidze Narodów, półfinał - hattrick. Finał Euro kontuzja, ale motywował kolegów z ławki jak na kapitana przystało. Dalej już mi się nie chce szukać bo żadnym fanbojem Ronaldo nie jestem, po prostu zauważam różnicę między Cristiano a Leo w swoich kadrach.
  • Odpowiedz
@Minieri: Po Tobie to się akurat takiego żenującego wpisu nie spodziewałem, choć z drugiej strony euforia po przyjściu CR7 do Twojego ukochanego Juventusu nieco mogła rzucić się na głowę ..

Messi robi co może, żeby dalej ciągnąć ten wózek i wielokrotnie dementowano, że nie ma żadnego wpływu na ustalanie składu ani w kadrze, ani w Barcelonie (podobnie na przeprowadzane transfery), ale jak ktoś już napisał - „plusy muszą się zgadzać” ..
  • Odpowiedz