Wpis z mikrobloga

jak barbara miała się nie wkur*iac na synka debila jak sama wszystko musiała robić sterta drzewa uszykowana, a menel nawet jednego klocka nie dotknął, (chyba że jak do ogniska ukradł). Założyła nierobowi niebieską kartę za nieróbstwo, alkoholizm i #!$%@? muzyką od 4 rano bo to "jego poranek tak wygląda heheheheh"
Oby na kuratorze się nie skończyło i mu więcej dowalili
#kononowicz #menel #meneludzki #patostreamy
William2290 - jak barbara miała się nie wkur*iac na synka debila jak sama wszystko mu...

źródło: comment_c5g7y170YnkvQCitZywd6QFg6XxJPgJW.jpg

Pobierz
  • 12
@William2290 Dlatego gdy zorientowałem się, że gimby tak liżą loda dla jego, to zrobiłem fejspalma, aż w Sydney było słychać. W porównaniu do Strusia i Knura, Meksyk jest zdrowy umysłowo i fizycznie, no chyba, że da w wątrobę mocno. Jednak jeśli chodzi o moralność to na tych dwóch ułomkach tylko wiesza się psy, a bobolowski próżniak wręcz dla wielu gimbów jest autorytetem. Żenua.
@Towarzysz_Sobaka To na pewno, ale bez przesady. Kobieta miała pod górkę. Nie wiem od jakiego czasu była sama z Jareczkiem, ale wychowywanie dziecka w pojedynkę to #!$%@? sprawa. Do tego mówimy o gościu po 40stce, którego ostatnią pracą była symulacja budowy. Teraz nagle przybrał postać inteligentnego komentatora wydarzeń typu Gargamel. Fajnie, że się ogarnął, bo nie życzę źle człowiekowi, ale teraz to internet jest jego życiem. Dopóki szkolna jest wodą na młyn
@PiccoloColo: Hej! Witajcie! Z tej strony Gargamelano Vlog! Odniesiemy się dziś do sytuacji knura i Strusia :D. Bez kitu. Oprócz gotowania, czy wycieczek kontent Mexicano skupia się na komentowaniu szkolnej. Swoją drogą Mexyk opowiadał, że za dzieciaka ojciec ich opuścił i założył nową rodzinę. Z tego co pamiętam Mexycano ma siostre przyrodnią. A pani Barbara chyba wybrała samotność. stąd te przypusczenia ponieważ, Konon nigdy nie widział by w okół niej kręcił
Kobieta miała pod górkę. Nie wiem od jakiego czasu była sama z Jareczkiem, ale wychowywanie dziecka w pojedynkę to #!$%@? sprawa


@PiccoloColo: no ale od tych ~25 lat Meksyk to nie dziecko i nie musi go wychowywać, więc te czasy minęły. Nie zapominajmy, że Barbara to mimo wszystko dorosła osoba z wolną wolą. Historyjki Jareczka trudno brać na poważnie, ale coś w tym jest, że do dziś nie ma kibla, przecież
@BrockLanders: Też mnie zastanawia, że Mama Mexicana, kobieta.... W dodatku podobno wykształcona nigdy nie miała aspiracji by wybudować sobie toaletę w domu. Każda w miarę ogarnięta kobieta by ten temat dawno ogarnęła. Nawet jeśli jako jedyna utrzymywałaby dom prędzej czy później wziełaby kredyt na ogarnięcie tego tematu.