Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłem u kolegi chada. Ilość uwielbienia, jakie doznał w ciągu paru godzin od absolutnie topowego różowego kilkanaście razy przekroczyła to jakie doznałem przez całe życie. A takich różowych ma kilka w tygodniu. Liczne krwotoki wewnętrzne, których doznałem sprawił, że nawet wódka mi humoru nie poprawiła.

Niech normicy #!$%@?ą co chcą, fakt jest, że większość twego życia towarzyskiego determinują geny.

Co więcej, jeśli chodzi o osobowość to ja jestem ten wygadany, który rozkręca imprezy, a on jest spokojny i małomówny. I zgadnijcie którego różowe wolą? To by było na tyle, jeśli chodzi o #!$%@? normictwa o osobowości jakoby istotnym czynniku w zdobywaniu lasek. Dzięki osobowości jestem wprawdzie bardzo lubiany, ale jako kolega, natomiast do chada różowe lecą prawie łamiąc nogi przy ślizganiu się na własnym śluzie,

Nie wiem w sumie po co to piszę, nie obrażam się na rzeczywistość. Tak po prostu jest. Natomiast skręca mnie, gdy słyszę jak normictwo neguje to, co jest bolesną rzeczywistością dla mnie i setek braci spod znaku przegryw. To bardziej #!$%@? niż sama ta sytuacja.

Tak więc M E M E N T O S P I E R D O L I.
Cokolwiek robisz w życiu, drogi Przegrywie, pamiętaj o #!$%@?. Ta klątwa stała się Twoją naturą. Przyszło Ci ponosić karę za zbrodnie narodzin ze słabymi genami. Po kilku dekadach życia nadal nie znalazłem sposobu na odczynienie tej klątwy. Jest chyba tylko jeden sposób by zakończyć ten przeszywający ból...

Trzymajcie się, bracia w przegrywie.

#przegryw #bol #zloiniedobro
  • 118
@Jednoskrzydly: piwnica odkrywa życie chapter 5
Wiadomo że wygląd jest ważny. I każdy co mówi inaczej nie zna życia. Ale brzydkie kobiety też są wykreślane z życia. Jest szansa że znajdzie desperata, ale brzydal też może tak mieć
@Wurmloch chłopie, ja to wszystko rozumiem.

@Bellie spełniam wszystkie te cechy poza wyglądem. I co teraz?

@Twoja_Stara_na_majku jestem zmęczony staraniem się dziesięć razy bardziej, by koniec końców nie mieć nawet połowy takiego zainteresowania jakie ma chad z racji, że istnieje.

@sayonez aha. Szkoda. Jak zwał tak zwał, rezultat ten sam.

@Xysz niestety zwierzę nie zastąpi Ci calkowicie kontaktu z żywą kobietą.

@eustach ten chad jest chadem z wyglądu, ubiera się jak normalny
@Jednoskrzydly to jest prawda dlatego najważniejsza jest samoakceptacja oraz akceptacja rzeczywistości jak napisałeś.
Arystoteles już twierdził że sensem życia jest bycie szczęśliwym. Oraz złoty środek ale to inna bajka.
Pytanie czy warto poświęcić swoje jedyne życie na rozmyślaniu jak to chady ruchajo a my nie i czemu to życie jest niesprawiedliwe hurr durr bezsensu
No jest i co, Ameryki przegrywy nie odkrywają.
Takim #!$%@? i uzależnieniem się nad sobą też świata nie