Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłem u kolegi chada. Ilość uwielbienia, jakie doznał w ciągu paru godzin od absolutnie topowego różowego kilkanaście razy przekroczyła to jakie doznałem przez całe życie. A takich różowych ma kilka w tygodniu. Liczne krwotoki wewnętrzne, których doznałem sprawił, że nawet wódka mi humoru nie poprawiła.

Niech normicy #!$%@?ą co chcą, fakt jest, że większość twego życia towarzyskiego determinują geny.

Co więcej, jeśli chodzi o osobowość to ja jestem ten wygadany, który rozkręca imprezy, a on jest spokojny i małomówny. I zgadnijcie którego różowe wolą? To by było na tyle, jeśli chodzi o #!$%@? normictwa o osobowości jakoby istotnym czynniku w zdobywaniu lasek. Dzięki osobowości jestem wprawdzie bardzo lubiany, ale jako kolega, natomiast do chada różowe lecą prawie łamiąc nogi przy ślizganiu się na własnym śluzie,

Nie wiem w sumie po co to piszę, nie obrażam się na rzeczywistość. Tak po prostu jest. Natomiast skręca mnie, gdy słyszę jak normictwo neguje to, co jest bolesną rzeczywistością dla mnie i setek braci spod znaku przegryw. To bardziej #!$%@? niż sama ta sytuacja.

Tak więc M E M E N T O S P I E R D O L I.
Cokolwiek robisz w życiu, drogi Przegrywie, pamiętaj o #!$%@?. Ta klątwa stała się Twoją naturą. Przyszło Ci ponosić karę za zbrodnie narodzin ze słabymi genami. Po kilku dekadach życia nadal nie znalazłem sposobu na odczynienie tej klątwy. Jest chyba tylko jeden sposób by zakończyć ten przeszywający ból...

Trzymajcie się, bracia w przegrywie.

#przegryw #bol #zloiniedobro
  • 118
spierdon który jest wygadany i rozkręca imprezy XD to jest świeże


@PomidorovaLova: Wcale nie. Ja też nie mam z tym problemów więc bardzo często ludzie się ze mną dobrze bawią na imprezach, potrafię być zabawny itd, ale nie zmienia to faktu, że mam ryj jak niewypał i to chad na tej imprezie porucha, a ja tylko poprawię ludziom humor i wprowadzę nastrój. Jedno nie wyklucza drugiego. Nikt nie mówi, że brzydcy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bellie:

a myślisz, że kobiety mają inaczej? Jesteś brzydką kobietą to też #!$%@? dostaniesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak ładną to nawet nie jednego, przegryw może jedynie zawału dostać od siedzenia w piwnicy i żarcia
@januszniepije

Dzięki za garść dobrych porad, sam się do wielu stosuję. Mam pracę, zacząłem ćwiczyć, rozważam kupno roweru i regularne jazdy, by poprawić sylwetkę i kondycję. Nie jestem w ciemię bity. Ale dzięki Stary za dobre słowa.

@Eugeniusz_Zua

To jest aktuat wina przegrywów, że rozpowszechnili wizję samotnego faceta - niechlujnej pierdoły. Przez to ogół ma w głowie słabego cipeusza wylewającego oczy w poduszkę, a w głowie im się nie mieści, że można
@ChomikSon To, że mam duże poczucie humoru nie sprawia, że ludzie traktują mnie niepoważnie. Ci co czasem próbują, bardzo szybko przekonują się jak skutecznie mogę froterować nimi podłogę w większości tematów.

Naprawdę stereotyp przegrywa-#!$%@? jest zbyt mocny. Trzeba to będzie odmitologizować.
@Jednoskrzydly: W 99% przyznaję wam rację, ale czasem widzę pary z ładną dziewczyną i brzydkim facetem, więc wydaje się, że do teorii z charakterem trzeba doliczyć jeszcze mega szczęście, żeby znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie (co by zwrócić na siebie uwagę takiej, co to w tobie zobaczy "to coś"). Wtedy ta teoria ma trochę sensu.