Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłem u kolegi chada. Ilość uwielbienia, jakie doznał w ciągu paru godzin od absolutnie topowego różowego kilkanaście razy przekroczyła to jakie doznałem przez całe życie. A takich różowych ma kilka w tygodniu. Liczne krwotoki wewnętrzne, których doznałem sprawił, że nawet wódka mi humoru nie poprawiła.

Niech normicy #!$%@?ą co chcą, fakt jest, że większość twego życia towarzyskiego determinują geny.

Co więcej, jeśli chodzi o osobowość to ja jestem ten wygadany, który rozkręca imprezy, a on jest spokojny i małomówny. I zgadnijcie którego różowe wolą? To by było na tyle, jeśli chodzi o #!$%@? normictwa o osobowości jakoby istotnym czynniku w zdobywaniu lasek. Dzięki osobowości jestem wprawdzie bardzo lubiany, ale jako kolega, natomiast do chada różowe lecą prawie łamiąc nogi przy ślizganiu się na własnym śluzie,

Nie wiem w sumie po co to piszę, nie obrażam się na rzeczywistość. Tak po prostu jest. Natomiast skręca mnie, gdy słyszę jak normictwo neguje to, co jest bolesną rzeczywistością dla mnie i setek braci spod znaku przegryw. To bardziej #!$%@? niż sama ta sytuacja.

Tak więc M E M E N T O S P I E R D O L I.
Cokolwiek robisz w życiu, drogi Przegrywie, pamiętaj o #!$%@?. Ta klątwa stała się Twoją naturą. Przyszło Ci ponosić karę za zbrodnie narodzin ze słabymi genami. Po kilku dekadach życia nadal nie znalazłem sposobu na odczynienie tej klątwy. Jest chyba tylko jeden sposób by zakończyć ten przeszywający ból...

Trzymajcie się, bracia w przegrywie.

#przegryw #bol #zloiniedobro
  • 118
  • Odpowiedz
Dzięki osobowości jestem wprawdzie bardzo lubiany, ale jako kolega


@Jednoskrzydly: to masz #!$%@?ą osobowość. Wyników jak chad nie będziesz mieć, ale najwyraźniej cech lidera nie masz.

Co więcej, jeśli chodzi o osobowość to ja jestem ten wygadany, który rozkręca imprezy, a on jest spokojny i małomówny.


Nie przypadkiem jest tak, że on jest pewny siebie i ma #!$%@?, a Ty śmieszkujesz i starasz się wszystkim zaimponować?
  • Odpowiedz
@Jednoskrzydly problemów szukasz tam gdzie ich nie ma. Chocbys z wieszchu byl wodzirejem i zajebistym śmieszkiem to pod tą skorupą jestes smutny i odpychający. Laski pewnie chcą z Tobą utrzymywać kontakt ale też nie za długo bo jesteś wampirem energetycznym i wszystko analizujesz. Dużo facetów z depresją czy dystymią tak ma, ale da sie z tego wyjsc
PomidorovaLova - @Jednoskrzydly problemów szukasz tam gdzie ich nie ma. Chocbys z wie...

źródło: comment_4D2j8xOqxcmp5jtqTjSIILXzBxNTK30m.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: Ale dlaczego uwazasz ze faceci z depresja lub dystymia musza byc odpychajacy dla kobiet? Owszem dla lambadziary iq50 pewnie tak, ale istnieja tez na tym swiecie kobiety wrazliwsze emocjonalnie, ktore potrafia wejrzec facetowi w glab duszy, a nie wylacznie w saldo konta.
  • Odpowiedz
@przekojot mówię raczej o pierwszym wrażeniu, bo to co jest potem to już loteria uzależniona bardziej od tego czy ludzie mają w ogóle o czym z sobą rozmawiać i czy czują się swobodnie i dobrze w swoim towarzystwie. Pierwsze wrażenie jest jednak decydujące, a w nim nie liczy się tylko wygląd.

Większość kobiet która dorasta w dzisiejszych czasach, ogląda filmy seriale, czyta gazety i całymi dniami siedzi na fejsbuku czy instagramie
  • Odpowiedz
@Wurmloch:

Wiec jeśli ktoś jest turbo brzydki, nie zaradny i nic nie wskazuje na to że bedzie w związku to może się pocieszyć faktem ze przynajmniej nie osłabi genetycznie homo sapiens XD


Większość z nas jest z gwałtów dokonywanych w dalekiej przeszłości podczas wojen itp
Mnie by pocieszylo gdyby homo sapiens całkowicie wygineło
  • Odpowiedz
@nie_programista_20k:

Czasami na miescie czy w parku przygladam sie mlodym parom i widze cos nietypowego czego za moich czasow za bardzo nie bylo. Bardzo duzo jest par gdzie dziewczyna jest duzo mniej atrakcyjna od faceta. Ulane laski 4/10 chodza pod reke z wysportowanymi chlopakami 7/10. Dla mnie to nowosc.

Poniewaz kobiet jest mniej i jak chcesz kogoś mieć to musisz brać byle co bo nic innego i tak niema
  • Odpowiedz
@JimNH777: nie staram się imponować. Jestem duszą towarzystwa i lubię rozmawiać z różnymi ludźmi, ale są też ludzie którzy mnie nie trawią - z czym nie mam problemu.

@PomidorovaLova: czemu usilnie szukasz przyczyny gdzie indziej? Przecież dobrze wiesz, że są ludzie, którzy nie są atrakcyjni fizycznie i niezależnie jakby próbowali nadrabiać resztą to pewnych rzeczy nie osiągną. Podejrzewam, że masz jakiegoś kolegę, którego bardzo lubisz, ale wiesz dobrze,
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: Masz rację, pierwsze wrażenie ma znaczenie, ale wygląd też. Miałem na studiach psychologię i był poruszany efekt aureoli, który często widać w życiu codziennym. Im dana osoba lepiej wygląda fizycznie tym więcej cech pozytywnych jej przypisujemy, wzbudza większe zaufanie, dlatego chociażby hostessy to szczupłe modelki z ładną twarzą a nie niskie kulki, które łatwiej przeskoczyć niż ominąć. Podobnie z facetami, idziesz ulicą widzisz reklamy, na których jeżeli jest pokazany
  • Odpowiedz
@Jednoskrzydly: Sluchaj kilku rad.
- Nie musisz być duszą towarzystwa za każdym razem. Bo robisz za błazna
- Uprawiaj sport (cardio+siłowe) dla endorfin, lepszego zdrowia, energii i sylwetki
Cardio: bieganie, pływanie, rower itd. Ja wolę rower.
Siłowe: polecam kalistenikę, bo wystarcza masa własnego ciała i ćwiczysz kiedy chcesz, a jak zobaczysz efekty to będziesz to robił z przyjemnością. Chodzi o wysportowana sylwetke, czyli plaski brzuch i brak fałd tłuszczowych a widoczne mięśnie. Bez wzgledu ile masz
  • Odpowiedz
problemów szukasz tam gdzie ich nie ma. Chocbys z wieszchu byl wodzirejem i zajebistym śmieszkiem to pod tą skorupą jestes smutny i odpychający. Laski pewnie chcą z Tobą utrzymywać kontakt ale też nie za długo bo jesteś wampirem energetycznym i wszystko analizujesz. Dużo facetów z depresją czy dystymią tak ma, ale da sie z tego wyjsc


@PomidorovaLova:
- przegryw ma depresje - JESTEŚ ODPYCHAJĄCYM WAMPIREM ENERGETYCZNYM TFU NA CIEBIE IDZ
  • Odpowiedz
@Jednoskrzydly: gnije już się pojawili sugerujący ci, ze zapewne jednak nie masz ciekawego charakteru, na pewno robisz za pajaca a ten chad przyciąga łaski swoim chłodnym nie dawaniem #!$%@? o nie, masz głęboko ukryte kompleksy oraz nie myjesz sie i złe ubierasz xd
  • Odpowiedz
Masz rację, pierwsze wrażenie ma znaczenie, ale wygląd też.


@Analitykzbozejlaski1_- ale nie tylko wygląd jak twierdzą spierdoksy. Ja znam typa który jest przystojny, ma 185cm i ma zajebisty problem z sobą bo siedzi tylko w domu i gra w gry. Napewno ma konto na wykopie i hejtuje loszki za straconą młodość
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: No ale niestety psychika to broń obusieczna i może to być wynik wielu rzeczy. Niew iem ile ma Twój lat kolega, ale raczej nie jest młodszy od Ciebie a przynajmniej nie jakoś bardzo, w każdym razie może za czasów gimnazjum czy nawet liceum wyglądał nieco inaczej niż teraz, może był gnębiony, może miał nieciekawą sytuację w domu. Piszę to dlatego, że miałem podobnie, z tym że ja uznałem, że
  • Odpowiedz