Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłem u kolegi chada. Ilość uwielbienia, jakie doznał w ciągu paru godzin od absolutnie topowego różowego kilkanaście razy przekroczyła to jakie doznałem przez całe życie. A takich różowych ma kilka w tygodniu. Liczne krwotoki wewnętrzne, których doznałem sprawił, że nawet wódka mi humoru nie poprawiła.

Niech normicy #!$%@?ą co chcą, fakt jest, że większość twego życia towarzyskiego determinują geny.

Co więcej, jeśli chodzi o osobowość to ja jestem ten wygadany, który rozkręca imprezy, a on jest spokojny i małomówny. I zgadnijcie którego różowe wolą? To by było na tyle, jeśli chodzi o #!$%@? normictwa o osobowości jakoby istotnym czynniku w zdobywaniu lasek. Dzięki osobowości jestem wprawdzie bardzo lubiany, ale jako kolega, natomiast do chada różowe lecą prawie łamiąc nogi przy ślizganiu się na własnym śluzie,

Nie wiem w sumie po co to piszę, nie obrażam się na rzeczywistość. Tak po prostu jest. Natomiast skręca mnie, gdy słyszę jak normictwo neguje to, co jest bolesną rzeczywistością dla mnie i setek braci spod znaku przegryw. To bardziej #!$%@? niż sama ta sytuacja.

Tak więc M E M E N T O S P I E R D O L I.
Cokolwiek robisz w życiu, drogi Przegrywie, pamiętaj o #!$%@?. Ta klątwa stała się Twoją naturą. Przyszło Ci ponosić karę za zbrodnie narodzin ze słabymi genami. Po kilku dekadach życia nadal nie znalazłem sposobu na odczynienie tej klątwy. Jest chyba tylko jeden sposób by zakończyć ten przeszywający ból...

Trzymajcie się, bracia w przegrywie.

#przegryw #bol #zloiniedobro
  • 118
  • Odpowiedz
@Jednoskrzydly: Zawsze mnie fascynuje Wasze #!$%@? jak odkrywanie, że kobiety lecą na przystojnych. No wiadomo, że topowy różowy będzie pisał do chada niż do takiego gowna co jest 2/10. Różowa po prostu startuje do swojej ligi, Ty tez znajdź swoją
  • Odpowiedz
Tak jak się spodziewałem, przywiało tu paru mędrców zdziwionych moim rzekomym odkrywaniem prawideł świata.

Otóż ja i mi podobni doskonale rozumieją, że atrakcyjność jest kluczowa przy przyciąganiu płci przeciwnej. Nigdy tego nie negowaliśmy, wręcz przeciwnie. I w tym nie na nic zlego.

Ale to właśnie wy, normicy zachowujecie się jak skrajni denialiści rzeczywistości - bardzo często usiłujecie udowodnić, że laski nie lecą na wygląd tylko na osobowość, pasję, inteligencję czy poczucie humoru.
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: A to cos niezwyklego? Mam znajomego przegrywa, ktory ma super charakter, jest wygadany, nie piwniczy, pozytywnie nastawiony do ludzi i ma sporo znajomych. Niestety na 99% jest nadal prawiczkiem mimo 33 na karku. Geny dostal calkowicie #!$%@? i nieraz bylem swiadkiem jak nie mogl sie przebic przez szklany sufit poza „hehe anon jestes super koles” - nic poza tym.
@Jednoskrzydly: Niektorym to nie miesci sie w glowie ze mozna
  • Odpowiedz