Wpis z mikrobloga

#geis #kurierzy #prawo

Nadawałem kopertę kurierem Geis.

Odbiorca otrzymał to co na pic rel z moją etykietą (WTF)

Następnego dnia wróciła do mnie koperta z moją etykieta; kurier twierdzi, że nie może jej wysłać przez błąd w systemie (WTF2)

W odpowiedzi na moją reklamację kurier Geis informuje mnie, że wszystko spoczko, bo paczka przecież dotarła (WTF3)

W odpowiedzi na moje odwołanie Małgorzata Florczak z Działu Reklamacji twierdzi, że "Po przeprowadzeniu ponownej analizy zdarzenia informujemy, że postępowanie reklamacyjne zostało zakończone. Geis Parcel PL sp. z o.o. nie ma podstaw do zmiany swojego stanowiska." (WTF4)

W związku z powyższym zapytuję czy może ktoś z Was nie czeka na paczkę, które zawartość wygląda jak poniżej. Jakby co to jest do odbioru w #rzeszow

A teraz mała #zabawa. Najbardziej plusowany komentarz* poleci do Pani Małgosi jako kolejne odwołanie. Będzie skan pisma w celu potwierdzenia.

*

Pobierz resuf - #geis #kurierzy #prawo

Nadawałem kopertę kurierem Geis.

Odbiorca otrzym...
źródło: comment_SAsIBlSFoGGIgZQNMxLbBZd8gB7YhrsF.jpg
  • 16
@ZajebbcieTrudnyNick: no był zdziwiony na #!$%@? wysłałem mu jakieś śmieci chociaż miała być to karta gwarancyjna ;) Na szczęście wróciła do mnie (kopii paragonu i karty nie miałem) i nadałem tego samego dnia DPD.