Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
#przegryw #tfwnogf #tinder #podrywajzwykopem

Po tym całym festynie i akcji z 17-tką w lesie, podbija mi samoocena, wczoraj byłem nad wodą i podbilem do lasek po ogień, piły sobie wódkę akurat.
Pogadalem chwilę, w zaraz 19 letnia Julka 8/10 do mnie z tekstem "przyszedłes tu po ogień, czy sobie pogadać".

I znowu samoocena w dół przez bestialską #p0lka, nawet nie można sobie ot tak pogadać z kimś na luzie, bo wszyscy mają kółka w dupie.

Ciekawe jakby zamiast mnie podbił Chad 190 cm
  • 41
@HarrsonDW: Ale to, że jest chamska, nie ma nic do rzeczy. Ty też możesz. Nie chodzi o to, żeby kogoś od #!$%@?ów zwyzywać, tylko inteligentnie zgasić. Dorzuć do tego postawę. To jest baba, a nie misiek 2 x 2 ktory Ci #!$%@?.
@HarrsonDW: Grunt to nie oddać, bo wtedy bagiety. Jedną z cech przegrywu jest to, że przegryw nigdy na poważnie się nie bił i nie zdaje sobie sprawy ze swojej siły fizycznej. Sam fakt różnic płci jest tak kolosalny, że przegryw i tak byłby w stanie laskę spacyfikować. Dlatego może spokojnie rzucić się do ataku, może dać Ci w gębę, i tak nie poczujesz. Ty byś ją zgasił jednym gongiem - jako
@HarrsonDW: Wiesz, nawet seby wiedzą, że karynom #!$%@?. Myślisz, że karyny się z sebami nie tłuką? Też się tłuką. Ale mądry seba nie oddaje, bo po prostu wie, że jest superior fizyczny i po jednej plombie karyna by leżała, a po niego już by bagiety jechały. Dlatego póki nie oddajesz, naprawdę musiałbyś mieć pecha, żeby seby dołączyły do karyny. Trochę seksistowskie, ale tak jest. Ty plomby od laski nie poczujesz (o
@HarrsonDW: Cóż, to trzeba mieć nadzieje, że nie ma w pobliżu zakochanych spermiarzy, którzy rzucą się na Ciebie, gdy Cię laska bije. Widzisz, można rozważać każdy scenariusz, nawet ten, że Cię dresy sklepią, kiedy do laski będziesz podchodził.

Tylko po co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedyny realny scenariusz to atak fizyczny laski (też mało prawdopodobny). Wtedy nie oddajesz. Cokolwiek wydarzy się dalej, jesteś czysty. Czasami się wygrywa,