Wpis z mikrobloga

#polityka #neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazprawakow #falszywyrozowypasek #matkakurka

@M1r14mSh4d3 No co tam Piotruś powiesz? Serio wierzysz, że czas i praca włożona w pisowską agitkę na wykopie ma sens xd Jeśli tak to faktycznie jesteś idiotą, ale nie będę ci teraz tego tłumaczył. Na początku jeszcze się starałeś a później na łatwiznę zacząłeś lecieć, ale rozumiem, przy takiej aktywności ciężko za każdym razem przywiązywać do szczegółów. W każdym razie mam nadzieję, że nie porzucisz swojego wykopowego, kobiecego alter ego, byłaby to ogromna strata dla użytkowników i całego serwisu. Zostań z nami choć do jesiennych wyborów. Chyba całkiem nieźle się odnajdujesz w roli kobiety, może warto spróbować przymierzyć sukienkę żony, umalować szminką usta, nawet przywdziać kobiecą bieliznę, może wówczas potrafiłbyś się wczuć bardziej w swą kobiecą rolę i postać którą wykreowałeś przez co zarazem zyskałbyś na wiarygodności. Byłbyś taką naszą wykopową prawacką Drag Queen xd
Pobierz
źródło: comment_FsYEMKQ89Br1zCvCscjTOh9uU4B0wI8H.jpg
  • 17
@M1r14mSh4d3: Spoko Piotrek, niestety muszę przyznać ci rację co do wpisu, nazbyt pochoopnie go oceniłem i nie musi z niego wynikać to że jesteś facetem Widziałem jak kiedyś zedytowałeś końcówki z męskich na żeńskie a potem poprawiłeś, stad wiedziałem wcześniej, ale ja nie specjalnie bawię się w wykopowe wojenki, nie byłeś wtedy tak aktywnym trollem tylko jednym z wielu. W każdym razie moja ty trzydziestoparulatko oglądająca mecze, patostreamy, grająca w gry
Widziałem jak kiedyś zedytowałeś końcówki z męskich na żeńskie a potem poprawiłeś


@Dusk_Forest77: i kolejne kłamstwo, ja pierniczę, wy w tej neuropie nie potraficie w argumenty, tylko kłamstwa i manipulacje. Słabe to. Ale trzy strzałki w dół mówią jasno, co z ciebie za gagatek. Kompromituj się dalej.