Wpis z mikrobloga

Xiaomi Jimmy JV83. Najlepszy odkurzacz jaki miałem, być może najlepszy na rynku.
Jimmy JV83 plus najnowszy Roborock s6 to idealne połączenie.
Polecam oba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Xiaomi Jimmy JV83

249.99$
⏩Najniższa cena jaka była do tej pory
Dostawa Priority Line bez ryzyka VAT

Im dłużej go mam tam bardziej utwierdzam się w tym, że jest świetny. Zarówno jeśli chodzi o sprzątanie, moc, czas pracy baterii czy użyteczność akcesoriów. Nie jest tani, ale to produkt z najwyższej półki.

U mnie w domu główną robotę wykonuje odkurzacz automatyczny [do niedawna robot Xiaomi 1gen, a teraz najnowszy Roborock s6] ale Jimmy JV83 to niewątpliwie świetne jego uzupełnienie i nigdy mnie nie zawiódł

Jimmy JV83 ma moc ssania 20 000 Pa [aktualnie maksymalna z jaką się spotkałem, pracuje do 60 minut [na najniższym z trzech poziomów ssania], ma spory pojemnik na pył pojemności 0,5 l. odkurza, a także usuwa roztocza, bakterie, ma filtr HEPA. To multiurządzenie z wieloma końcówkami do różnego przeznaczenia. Wizualnie też bardzo ładny, spodoba się każdej Pani domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pełna specyfikacja na stronie sklepu.

W zestawie sa:
⏩odkurzacz
⏩obrotowa końcówka szeroka z wałkiem
⏩obrotowa końcówka do roztoczy bakterii
⏩wąska końcówka z włosiem
⏩płaska końcówka z włosiem;
⏩dluga koncowka z wlosiem
⏩rura twarda
⏩rura giętka
⏩zginany łącznik
⏩bateria
⏩ładowarka
⏩zaczep na ścianę i śrubki
⏩instrukcja

Odkurzacz pracuje w 3 trybach mocy, jednak pierwszy jest wystarczający w zdecydowanej większości przypadków. Najczęściej używam główną obrotową szczotkę. Jest szeroka, obrotowa, ma wałek w barwach Barcelony( ͡° ͜ʖ ͡°) Nadaje się do dywanów i płaskich podłóg z panelami czy kaflami.

Pozostałych końcówek używam okazjonalnie. Np. gdy potrzeba dotrzec do ciężko dostępnych miejsc, też np w aucie. Ale są przydatne. Pomocne są też gietka rura i zginany łącznik. Nie używa się ich codziennie, ale dobrze że są.

Odkurzanie jest przyjemne, odkurzacz nie jest ciężki, jest ergonomiczny. Naładowana w pełni bateria pozwala na spokojne odkurzenie całego mieszkania. Najczęściej na pierwszym biegu. Okazjonalnie przełączam na wyższy poziom.

Jimmy JV83 jest oczywiście modelem 2 w 1,odkurzacz może być również używany jako odkurzacz ręczny. Świetnie sprawdza się do odkurzania materacy łóżka [jest końcówka do roztoczy] lub w aucie.

To, do czego można się przyczepić, to brak podswietlenia LED głównej szczotki i dość duża głośność na wysokim biegu [ale moc jest wtedy wielka i większość czasu używam go na pierwszym biegu]. Niektórzy chcieliby może też ladowanie w bazie, ale mu akurat podoba sie wyjmowana bateria.

W porównaniu do innych odkurzaczy z najwyższej półki wg mnie Jimmy JV83 jest najepszy. Jimmyego JV51 zjada na śniadanie. W porównaniu do Roidmi F8 - Jimmy JV83 ma większą moc ssania [20kPa / 18,5kPa], większą baterię i dłuższy czas pracy [Roidmi szybciej się ładuje], większy pojemnik na kurz, ma 3 tryby pracy, co jest przydatne [Roidmi ma dwa tryby]. Roidmi ma aplikacje, ale mi do odkurzacza nie jest potrzebna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Paczka przychodzi dobrze zapakowana i zabezpieczona. Dostawa metodą Priority Line bez ryzyka VAT trwa ok 2tygodnie.

#xiaomi #jimmy #jimmyjv83 #odkurzacz #gearbest #roborock #roborocks6 #sebeksspoleca


sebekss - Xiaomi Jimmy JV83. Najlepszy odkurzacz jaki miałem, być może najlepszy na r...

źródło: comment_DSztL6i3EjNF50lzG5uPQIdCP1tDloKU.jpg

Pobierz
  • 70
@atehxx

@sebekss: Gdzie zamówić tego JV83 za 800 zł? Czy jest on lepszy od Dreama V9? Riodmi F8 odpada na mały zbiornik i beznadziejne opróżnianie.

Drugie pytanie, obecnie mam Dysona V6, który działał świetnie, ale już powoli jego czas dobiega końca, ale ma super rozwiązaną stacje dokująca tj. zawieszasz na ścianie i odkurzacz "sam" się wpina do ładowania, nie trzeba nic samemu palcami wpinać, podłączać - tylko zadokować w stacji wiszącej
@BijeNiemcaPoKasku: Ja z Jimmy JV83 jestem mega zadowolony. Dreame też fajny, podobne parametry, troszkę słabszy. Ale V9 ma właśnie ładowanie w rączce w stacji dokującej. Jimmy ma wymienna baterię i do ładowania podpinasz kabelek. Jak jesteś do tego przyzwyczajony to weź Dreame, znam osoby bardzo z niego zadowolone.

Jakby co oba kupisz w sklepie Banggood za ok 800zl.Paczka idzie z Chin, około 3tygodnie. Należy wybrać dostawę EU Priority Line lub
@sebekss: To ten Dreame ma na pewno taki patent ladowania jak Dyson? Ze ten bolec od ladowarki se sam wpina przy zakladaniu na wieszak? Jak z moca tego Dreame jakby go porownac do Dysona blizej mu v8 a moze v10? I te elektroszczotki to te odkurzacze maja te same dreame, rodmi, jimmy? Czy to sa raczej rozne konstrukcje
@BijeNiemcaPoKasku Express dojdzie w kilka dni, ale możliwe są opłaty celne. Bez opłat celnych byłoby przy dostawie EU Priority Line lub Priority Direct Mail, tak jak wyżej pisałem. Przy Expresie tak pół na pół szans na VAT. W razie czego będziesz musiał zapłacić VAT kurierowi
@BijeNiemcaPoKasku możesz anulować i kupić jeszcze raz z inną dostawą (kasa z zamowienia wróci do 3dni).
Albo licz na szczęście, że nie będzie opłat ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja raz płaciłem przy tej expresowej wysyłce, ale ryzyko jest.
@BijeNiemcaPoKasku napisz co Cie interesuje. Jaka kategoria. Bo tego jest tyle( ͡º ͜ʖ͡º)

Mam najlepszy odkurzacz automatyczny Xiaomi Roborock S6 i polecam ( ͡º ͜ʖ͡º) Też oczyszczacze powietrza, szczoteczki, soundbar, smartwatche, lampki. Nie mowiac o telefonach.
Pół domu mam z Chin ( ͡º ͜ʖ͡º)
@sebekss: Mam S5 Roborocka i tez jestem zadowolony, ale do takiego doraźnego odkurzenia na szybko to lepszy ręczny. Nie ma jakiegoś bydlaka co oczyszcza, nawilża i jonizuje powietrze w jednym? Cos co by było konkurencja dla Sharpów, które chodzą po 2k +?