Wpis z mikrobloga

Xiaomi Jimmy JV83. Najlepszy odkurzacz jaki miałem, być może najlepszy na rynku.
Jimmy JV83 plus najnowszy Roborock s6 to idealne połączenie.
Polecam oba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Xiaomi Jimmy JV83

249.99$
⏩Najniższa cena jaka była do tej pory
Dostawa Priority Line bez ryzyka VAT

Im dłużej go mam tam bardziej utwierdzam się w tym, że jest świetny. Zarówno jeśli chodzi o sprzątanie, moc, czas pracy baterii czy użyteczność akcesoriów. Nie jest tani, ale to produkt z najwyższej półki.

U mnie w domu główną robotę wykonuje odkurzacz automatyczny [do niedawna robot Xiaomi 1gen, a teraz najnowszy Roborock s6] ale Jimmy JV83 to niewątpliwie świetne jego uzupełnienie i nigdy mnie nie zawiódł

Jimmy JV83 ma moc ssania 20 000 Pa [aktualnie maksymalna z jaką się spotkałem, pracuje do 60 minut [na najniższym z trzech poziomów ssania], ma spory pojemnik na pył pojemności 0,5 l. odkurza, a także usuwa roztocza, bakterie, ma filtr HEPA. To multiurządzenie z wieloma końcówkami do różnego przeznaczenia. Wizualnie też bardzo ładny, spodoba się każdej Pani domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pełna specyfikacja na stronie sklepu.

W zestawie sa:
⏩odkurzacz
⏩obrotowa końcówka szeroka z wałkiem
⏩obrotowa końcówka do roztoczy bakterii
⏩wąska końcówka z włosiem
⏩płaska końcówka z włosiem;
⏩dluga koncowka z wlosiem
⏩rura twarda
⏩rura giętka
⏩zginany łącznik
⏩bateria
⏩ładowarka
⏩zaczep na ścianę i śrubki
⏩instrukcja

Odkurzacz pracuje w 3 trybach mocy, jednak pierwszy jest wystarczający w zdecydowanej większości przypadków. Najczęściej używam główną obrotową szczotkę. Jest szeroka, obrotowa, ma wałek w barwach Barcelony( ͡° ͜ʖ ͡°) Nadaje się do dywanów i płaskich podłóg z panelami czy kaflami.

Pozostałych końcówek używam okazjonalnie. Np. gdy potrzeba dotrzec do ciężko dostępnych miejsc, też np w aucie. Ale są przydatne. Pomocne są też gietka rura i zginany łącznik. Nie używa się ich codziennie, ale dobrze że są.

Odkurzanie jest przyjemne, odkurzacz nie jest ciężki, jest ergonomiczny. Naładowana w pełni bateria pozwala na spokojne odkurzenie całego mieszkania. Najczęściej na pierwszym biegu. Okazjonalnie przełączam na wyższy poziom.

Jimmy JV83 jest oczywiście modelem 2 w 1,odkurzacz może być również używany jako odkurzacz ręczny. Świetnie sprawdza się do odkurzania materacy łóżka [jest końcówka do roztoczy] lub w aucie.

To, do czego można się przyczepić, to brak podswietlenia LED głównej szczotki i dość duża głośność na wysokim biegu [ale moc jest wtedy wielka i większość czasu używam go na pierwszym biegu]. Niektórzy chcieliby może też ladowanie w bazie, ale mu akurat podoba sie wyjmowana bateria.

W porównaniu do innych odkurzaczy z najwyższej półki wg mnie Jimmy JV83 jest najepszy. Jimmyego JV51 zjada na śniadanie. W porównaniu do Roidmi F8 - Jimmy JV83 ma większą moc ssania [20kPa / 18,5kPa], większą baterię i dłuższy czas pracy [Roidmi szybciej się ładuje], większy pojemnik na kurz, ma 3 tryby pracy, co jest przydatne [Roidmi ma dwa tryby]. Roidmi ma aplikacje, ale mi do odkurzacza nie jest potrzebna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Paczka przychodzi dobrze zapakowana i zabezpieczona. Dostawa metodą Priority Line bez ryzyka VAT trwa ok 2tygodnie.

#xiaomi #jimmy #jimmyjv83 #odkurzacz #gearbest #roborock #roborocks6 #sebeksspoleca


Pobierz sebekss - Xiaomi Jimmy JV83. Najlepszy odkurzacz jaki miałem, być może najlepszy na r...
źródło: comment_DSztL6i3EjNF50lzG5uPQIdCP1tDloKU.jpg
  • 70
@sebekss: czekałem czekałem i się kupony skończyły :( jak by coś wpadło na JV83 daj znać. V9 raczej nie chce przez nie wymienną baterię i konieczność trzymania przycisku aczkolwiek wizualnie najładniejszy. A teraz JV83 widzę za około 900 zł, a było sporo taniej
@sebekss: Jak z Jakością wykonania tego Jimmiego JV83?? Patrzyłem Dysona V8 zachęcony opiniami innych ale przerażają mnie te tandetne plastiki, trzeszczą i wyglądają jakby były wykonane z najtańszego materiału a odkurzacz kosztuje 1750 zł
@Dzyndzel77c: jak dla mnie jakość wykonania bardzo dobra. Części spasowane. Łączenie rury i akcesoriów na klik. Wiem, że kolory niektórym nie pasują (dla mnie ok), ale wykonanie na wysokim poziomie.
@sebekss: witaj, od 2 miesięcy posiadam Jimmiego 83 i jestem zniego mega zadowolony, powiedz mi tylko gdzie mogę dostać do niego filtr HEPA bo nie mogę nigdzie znaleźć;/ pozdro
@atehxx: Cześć mam pytanie czy kupiłeś ten odkurzacz i czy udało Ci się podpiąć ten aspirator do nosa? W Dysonach to niestety nie działa, bo jest odcięcie mocy po podłączeniu aspiratora, a sam się zastanawiam nad tym modelem albo jv53 tylko warunek, że musi działać z Katarkiem.