Wpis z mikrobloga

Xiaomi Jimmy JV83. Najlepszy odkurzacz jaki miałem, być może najlepszy na rynku.
Jimmy JV83 plus najnowszy Roborock s6 to idealne połączenie.
Polecam oba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Xiaomi Jimmy JV83

249.99$
⏩Najniższa cena jaka była do tej pory
Dostawa Priority Line bez ryzyka VAT

Im dłużej go mam tam bardziej utwierdzam się w tym, że jest świetny. Zarówno jeśli chodzi o sprzątanie, moc, czas pracy baterii czy użyteczność akcesoriów. Nie jest tani, ale to produkt z najwyższej półki.

U mnie w domu główną robotę wykonuje odkurzacz automatyczny [do niedawna robot Xiaomi 1gen, a teraz najnowszy Roborock s6] ale Jimmy JV83 to niewątpliwie świetne jego uzupełnienie i nigdy mnie nie zawiódł

Jimmy JV83 ma moc ssania 20 000 Pa [aktualnie maksymalna z jaką się spotkałem, pracuje do 60 minut [na najniższym z trzech poziomów ssania], ma spory pojemnik na pył pojemności 0,5 l. odkurza, a także usuwa roztocza, bakterie, ma filtr HEPA. To multiurządzenie z wieloma końcówkami do różnego przeznaczenia. Wizualnie też bardzo ładny, spodoba się każdej Pani domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pełna specyfikacja na stronie sklepu.

W zestawie sa:
⏩odkurzacz
⏩obrotowa końcówka szeroka z wałkiem
⏩obrotowa końcówka do roztoczy bakterii
⏩wąska końcówka z włosiem
⏩płaska końcówka z włosiem;
⏩dluga koncowka z wlosiem
⏩rura twarda
⏩rura giętka
⏩zginany łącznik
⏩bateria
⏩ładowarka
⏩zaczep na ścianę i śrubki
⏩instrukcja

Odkurzacz pracuje w 3 trybach mocy, jednak pierwszy jest wystarczający w zdecydowanej większości przypadków. Najczęściej używam główną obrotową szczotkę. Jest szeroka, obrotowa, ma wałek w barwach Barcelony( ͡° ͜ʖ ͡°) Nadaje się do dywanów i płaskich podłóg z panelami czy kaflami.

Pozostałych końcówek używam okazjonalnie. Np. gdy potrzeba dotrzec do ciężko dostępnych miejsc, też np w aucie. Ale są przydatne. Pomocne są też gietka rura i zginany łącznik. Nie używa się ich codziennie, ale dobrze że są.

Odkurzanie jest przyjemne, odkurzacz nie jest ciężki, jest ergonomiczny. Naładowana w pełni bateria pozwala na spokojne odkurzenie całego mieszkania. Najczęściej na pierwszym biegu. Okazjonalnie przełączam na wyższy poziom.

Jimmy JV83 jest oczywiście modelem 2 w 1,odkurzacz może być również używany jako odkurzacz ręczny. Świetnie sprawdza się do odkurzania materacy łóżka [jest końcówka do roztoczy] lub w aucie.

To, do czego można się przyczepić, to brak podswietlenia LED głównej szczotki i dość duża głośność na wysokim biegu [ale moc jest wtedy wielka i większość czasu używam go na pierwszym biegu]. Niektórzy chcieliby może też ladowanie w bazie, ale mu akurat podoba sie wyjmowana bateria.

W porównaniu do innych odkurzaczy z najwyższej półki wg mnie Jimmy JV83 jest najepszy. Jimmyego JV51 zjada na śniadanie. W porównaniu do Roidmi F8 - Jimmy JV83 ma większą moc ssania [20kPa / 18,5kPa], większą baterię i dłuższy czas pracy [Roidmi szybciej się ładuje], większy pojemnik na kurz, ma 3 tryby pracy, co jest przydatne [Roidmi ma dwa tryby]. Roidmi ma aplikacje, ale mi do odkurzacza nie jest potrzebna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Paczka przychodzi dobrze zapakowana i zabezpieczona. Dostawa metodą Priority Line bez ryzyka VAT trwa ok 2tygodnie.

#xiaomi #jimmy #jimmyjv83 #odkurzacz #gearbest #roborock #roborocks6 #sebeksspoleca


sebekss - Xiaomi Jimmy JV83. Najlepszy odkurzacz jaki miałem, być może najlepszy na r...

źródło: comment_DSztL6i3EjNF50lzG5uPQIdCP1tDloKU.jpg

Pobierz
  • 70
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jimmy JV83 ma moc ssania 20 000 Pa [aktualnie maksymalna z jaką się spotkałem

@sebekss: musisz zaktualizować informacje, bo nowy odkurzacz Xiaomi Mijia ma 23kPa ;)
@mike3e: wiem( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to dla mnie jakiś noname. Wiesz kto to zrobił dla Xiaomi?
I wyróżnia się tylko tym 23kPa.
Ale ma tylko 100AW, a JV83 135AW.
I słaba baterie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sebekss: jakoś mnie nie porwał swoim designem i zwróciłem uwagę tylko na ssanie, chociaż trochę przypomina Dreame.
Sam zaraz będę zamawiał Dreame V9 lub V9P jeśli będzie gdzieś poza Ali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sebekss jak z perspektywy miesiąca oceniasz ten odkurzacz? Ma jakieś wady?

Niezbyt podoba mi się wizualnie, ale z wszystkich odkurzaczy, które biorę pod uwagę (Jimmy JV51, Roidmi F8, Dreama V9, Dyson V8) , ten wydaje mi się najlepszy.
via Android
  • 1
@Mis_z_latarka mam go gdzies od kwietnia, wiec znacznie dluzej ( ͡º ͜ʖ͡º) Wg mnie warto zdecydowanie. Nie oszczędzam go, ostatnio. nawet po małym remoncie sprzątał, tylko po wszystkim filtr wytrzepalem. Trzy tryby pracy dają dużą wygodę. Bateria trzyma długo. Do ideału brakuje może tylko wskaznika baterii [sygnalizuje dopiero na koniec życia, że się wyczerpie zaraz].

Aha, jest teraz Jimmy JV83 na Banggood za 199.99$ ( ͡º
Lubię wlasnie takie małe, zwinne zeby wszedzie wlazły. U nas mieszkanie nie jest duze, ale jednak sie juz czlowiek zabierze za odkurzanie to workowy zilan chodzi dobre 20 minut. Odkurzacz ma odkurzac a nie swiecic gadzeciarskimi funkacjami
@sebekss: A powiedz ile masz wzrostu i czy stoisz prosto - czy może musisz się pochylać, przy odkurzaniu podłogi - w sensie czy ta twarda rura ma odpowiednią długość by bez wygibasów odkurzać prostą, wolną powierzchnię.
Jaka jest średnica tej rury? Taka typowa czy jakiś wynalazek? Chodzi mi o to czy da się tam zapiąć odciągacz do kataru dla dzieci jak masz info na ten temat :P - takie coś Aspirator