Wpis z mikrobloga

@Adry420: też nad nim myslałem, gdybym mial te 216 częśći to nie musałbym kupować kluczy płaskich (często sie przydają) i dodakowych bitów do śrubokrętów
tylko nie potrzebuję np. 3 sztuk grzechotek.. pewnie jeszcze kilka elementów by się znalazło. Z jednej strony gdybym chciał kupić detalicznie wyjdzie drożej, z drugiej wolałbym walizeczkę na przechowywanie ale nie chcę płacić za coś co użyję sporadycznie - złotego srodka chyba nie znajdę ( ͡°
@odishewo: YT-3884 polecam z całego serca, robię tym przy autach chyba już piąty rok i spokojnie dają radę. Jedyne co się rozwaliło to walizka w niektórych miejscach XD A co do tych trzech grzechotek to powiem że też tak myślałem ale z perspektywy czasu okazuje się jednak że wszystkie trzy są w użyciu przy jakichś większych naprawach
  • 0
@AlezWieje kupilem ten zestaw, ale widze że ze 20 elementow (nasadki) się powtarza właśnie przez to, ze sa 3 rozmiary grzechotek..
tak sie teraz zastanawiam, czy rzeczywiście potrzebuje

teraz patrze, że jest zestaw 3878 z mniejsza ilością elementow (i to by mi pasowało), tylko 2 grzechotki, mniej duzych torxow itp. ale ta sama cena, nie wiem skad te różnice
Czasem wystarczy że jak coś robisz to masz śrubę którą z dwóch stron trzeba złapać i już się przydają :P Tak samo nie wszędzie dojdziesz grzechotką 1/2 cala bo jest po prostu duża, a znowu 1/4 cala chcąc odkręcić coś większego to ją po prostu ukręcisz :D Bierz 3884, nie będziesz żałował