Wpis z mikrobloga

Gdyby odzyskiwał energię w czasie jazdy z górki, hamowania, a oddawał gdy tego chcemy, choćby na podjazdach, to rower idealny.


@HenryMorgan: rowery elektryczne mają możliwość hamowania regeneracyjnego co może przedłużyć zasięg o 10%
@kanarex W Alpach masz już całkiem tylko jedną drogę jazdy i to w odcinkach. W górę musisz busem, samochodem badz wyciągiem. A i tak jesteś ograniczony do trasy zjazdowej bo jak gdzieś źle byś odbił to podjazd godzinami.

Elektryk pozwala w górach zwiedzać gigantyczne tereny, otwiera dostęp do kompletnie innych tras. Nie jesteś uzależniony od wyciągu i możesz łączyć trasy które dotąd były niezależne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kanarex: polecam rowery elektryczne, jeżdżę od miesiąca w robocie (pyszne.pl) i nie wyobrażam sobie #!$%@? z plecakiem pełnym żarcia po Warszawce bez wspomagania.
@kanarex: Mój niebieski ma problemy z kolanem i dzieki temu rowerowi znow moze jezdzic do pracy i nie stac w korku w aucie. Starsi ludzie tez moga zachowac forme z takim cackiem. A ja nie mam zadnych problemow zdrowotnych ale wycieczke rowerowa w Alpach na takim rowerze wspominam bardzo fajnie.
@kanarex: Mam i polecam. To tez nie jest tak ze jak elektryczny to tylko z silnikiem mozesz jechać. Można sobie ustawić moc w trakcie jazdy tak jak normalnie przerzutki, a ja dzięki temu teraz nie dojeżdżam spocony do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kanarex: W jakim celu? Może żeby się łatwiej jechało... nie wiem kolego, co chcesz osiągnąć tym wpisem, ale masz straszny ból dupy, że $$$ brak na taki rower... A może chcesz udowodnić innym, że prawdziwy rower to tylko taki bez silnika? A co z osobami starszymi, po chorobach i urazach, które nie mogą tyle pedałować? Rower to sport w Polsce, a normalny środek lokomocji w cywilizowanych krajach. Zobacz, jak to wygląda