Wpis z mikrobloga

@RobertKowalski: bieda z nedza wsrod naszych dascoinowych liderow. Nie dosc, ze nowych mega projektow jak mrowkow, to kazdy jeden glupszy od drugiego. Jaca, tokeny za ogladanie reklam, naprawde??? Kto sie na to zdecyduje po futurenecie? Jak na to naganiac? Wymyslcie cos nowego!
  • Odpowiedz
@RobertKowalski: Paciorek to narodowy idiota. Jestem ciekaw czy wgl ma żone i dzieci bo rodzina chyba wstydzi się takiego inwalidy umysłowego. Prowadził spotkania z emerytami na temat dascoina, naganiał aż miło. Teraz wszyscy zostali z ręką w nocniku z licencjami nic nie wartymi XD
  • Odpowiedz
Jestem ciekaw czy wgl ma żone i dzieci bo rodzina chyba wstydzi się takiego inwalidy umysłowego.


@SYLWAS10: ... dobrze poszukasz w internetach to znajdziesz... ma rodzinę... żona odeszła od niego jak robił wałki z Traffic Monsoon

Paciorek to narodowy idiota.


... IMO, nie jest takim idiotą jakiego gra... IMO to bardzo wyrafinowany i niebezpieczny typ, liga tych co naciągają staruszków na darmowe badania i sprzedaż garnków...
  • Odpowiedz
IMO, nie jest takim idiotą jakiego gra... IMO to bardzo wyrafinowany i niebezpieczny typ,


@RobertKowalski:

Moim zdaniem jest. Świadczy o tym sposób w jaki się wypowiada. Widać że to naiwniak, którym łatwo manipulować. Wyrafinowany to jest np. Żukiewicz i jemu podobni. Pacior chciałby być jak oni, a wychodzi mu to bardzo nieudolnie. Klepie bidę jak każdy kto nie jest na gorze drzewka binarnego.

On serio uważa ze das to był legitny
  • Odpowiedz
On ma scisły umysł i probuje sobie wszystko zracjonalizowac i poukladac dlatego bardzo latwo wierzy w informacje ktore mu sa podawane i jednoczesnie jest podatny na manipulacje. Nawet nie zaklada, ze cos moze byc oszustwem bo na papierze wyglada legitnie. Brakuje mu wyobrazni i jego mozdzek jest jednak troche ciasny i wedlug mnie jednak nie zdaje sobie nawet sprawy, ze oszukuje ludzi. W gruncie rzeczy moze byc nawet uczciwym facetem tylko po
  • Odpowiedz