Wpis z mikrobloga

@Bunch co do drugiego screena, ma racje.

Znaczy, paradoksalnie ty masz racje, ale co z tego? Brzmisz jak nawiedzony kumpel, ktory na tlustej imprezie zaczyna tlumaczyc laskom "dlaczego niezobowiazujacy seks bez gumki jest demonem naszych czasow".

Wyszedles na sztywnego freda. Trzyma tak nogi, bo to jest cool. A ty mowisz jak jej mama.

Zreszta, sam nie rozumiem po co pouczasz jakiegos randoma. Przypomnij jej jeszcze zasady ruchu drogowego z perspektywy rowerzysty.
@jeloo: Wtedy nie musiałbyś się czepiać tego, gdzie pasażerowie w innych samochodach trzymają nogi, jak i wielu innych pierdół, bo już za ich odszkodowanie nie musiałbyś płacić. Oniz kolei mieliby wolność trzymania ich gdzie chcą, bo nikt by im nie smęcił.
@wstawajzs: #!$%@? co xD?
pomysl ze to byla twoja siostra i po prostu nie wiedziala o tym ze to sie moze zle skonczyc i ktos uprzejmie ją o tym poinformowal bo jest po prostu normalny i nie ma kija w dupie xD
teraz powiedz mi dlaczego ja jestem #!$%@?
@zeemzy: To pomyśl, że to dorosła osoba i może dokładnie wie co robi i czym to grozi. Jak można zakładać, że się pozjadało wszystkie rozumy i pouczać innych. Wcale bym nie chciał by jakiś creep z internetu wypisywał swoje mądrości do mojej siostry. Jeszcze postował to gdzieś z fochem w necie.