Wpis z mikrobloga

@diamentovva: bo w ten drugi jeżdżę na rajdy, na żużel (planuję, bo w tym roku nie byłem ani razu ( ͡° ʖ̯ ͡°) ,w poprzednim byłem łącznie na 10 imprezach żużlowych i jednym treningu, muszę nadrobić), po prostu pracuję. No i różowe raczej nie lubią grać w FIFĘ (albo nie potrafią w nią grać, co to za przyjemność wygrać 10:0, równie dobrze mógłbym grać z psem #
oraz statystykami i składami drużyn, powodując, że gra z kumplami jest całkowicie inna. Każdy fan piłki nożnej będzie wolał zagrać najnowszymi składami, no chyba że jesteś fanem Manu, które z sezonu na sezon są coraz słabsze.

Jeżeli każdy co drugi weekendzik spędzasz z fifką z kumplami, to spędzisz przy tej grze w ciągu roku więcej niż przy jakiejkolwiek innej.


@JakovKarnic: Jako fan piłki oraz grania w fife oraz pes zgadzam się.
oraz statystykami i składami drużyn, powodując, że gra z kumplami jest całkowicie inna. Każdy fan piłki nożnej będzie wolał zagrać najnowszymi składami, no chyba że jesteś fanem Manu, które z sezonu na sezon są coraz słabsze.

Jeżeli każdy co drugi weekendzik spędzasz z fifką z kumplami, to spędzisz przy tej grze w ciągu roku więcej niż przy jakiejkolwiek innej.


@JakovKarnic: gdyby wydawcy nie zależało na waleniu cie w dupe to co
W sumie to bym zagrał i się pobawił, mam pada do kompa od roku a nie miałem jeszcze fify i nie miałem okazji kupić. Ostatnią grę piłkarską jaką ogrywałem to był PES 2006 i się bawiłem przednio. Widziałem na YT otwieranie kart i tak dalej i mnie zachęciła. Za ile teraz fifę 2019 kupię?