Wpis z mikrobloga

ale to jest debil.... coś pokroju sławusia i pawełka. Prawdziwy #!$%@? debil... typ który potrzebował wsparcia finansowego bo tracił "1k zł na dwudniowy wyjazd do Białegostoku" xDd ale najbardziej mnie w nim odrzuca jego zerowa wiedza o uniwersum i kreowanie się na znawcę.. taki z niego znawca że według jego teorii majorowy palec zaczął się zmieniać w żądło po wylaniu na niego rozpuszczalnika który jak nazwa wskazuje rozpuszcza... skóre xDd co za #!$%@? debil który nigdy w życiu nie malował..

#kononowicz #bekazdebila #patostreamy
Pobierz P.....a - ale to jest debil.... coś pokroju sławusia i pawełka. Prawdziwy #!$%@? debi...
źródło: comment_K2ff9pN4poP02ZUhyTibmmG73qw0CrIP.jpg
  • 15
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: @Pedalski_Wlamywacz_Dwa: zrób ciekawsze dokumenty o uniwersum, a potem wylewaj na niego wiadro pomyj. Dobne błędny i potknięcia oczywiście się zdarzają i będą zdarzały, tym bardziej, że to w pełni amatorskie produkcje. Problem jest tego rodzaju, że wykopkowi hejterzy siedzą w piwnicach i plują jadem na każdego kto choć odrobinę się na swym dorobku związanym ze szkolną wybije.
Nie było i nie ma lepszego streszczenia historii Uniwersum Szkolnej 17 od
@smutny_przerebel nie wiem kto jest glupszy ty czy on, argument ad "zrób lepiej" xD ile ty masz lat że używasz tego? Od ekspertów sportowych też oczekujesz że dopiero jak będą lepsi od sportowców to mogą ich krytykować? Taki argument zazwyczaj słyszy się ze strony gimbusa który chroni swojego "mistrza" i nie wiem jakich argumentów użyć. Mogę wyrażać opinie, do tego służy mirko i ja wyraziłem nie muszę przy tym robić gównofilmików

argunent
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: to Ty plujesz jadem, wypomniałeś jakieś 2 pierdoły, które są niby dowodem na to, że to słabe źródło informacji i plujesz tym na lewo i prawo. Skoro jest to takie słabe, nie powinieneś mieć problemu z zaoraniem autora filmiku argumentami i punktowaniem tych "bzdur". A jedyne na co Cię stać malkontencie to wypomnienie jakieś drobnostki w kontekście całej pracy i wyzywanie wszystkich wokół ( ͡° ͜ʖ ͡°