Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Heady1991: nie wiem czy fartem. Możliwe. Jazdy miałem mieć dzisiaj. Ale z powodu że za pierwszym nie zdałem teorii to nie mogłem dziś jeździć, muszę umówić umówić się znowu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mitochondrion: teorią się wcale nie stresowałem, robiłem łącznie z 100 testów każdy był zdany. A na egzaminie dostawałem pytania typu "jaka jest minimalna głębokość bieżnika" xD
@Gr888 pociesz się faktem, że moja znajoma na teorii tak się zestresowała, że zamiast zamknąć taki wstęp "treningowe pytania przed egzaminem", to zakończyła cały egzamin przed zobaczeniem pierwszego właściwego pytania XD też miała mieć po tej teorii praktykę i nie wyszło ¯_(ツ)_/¯
@HaloHet nie wiem czy to prawda, ale podobno w wordzie, w którym zdawałam niektórzy egzaminatorzy potrafili się czepiać tego, że dziewczyna ma rozpuszczone włosy XD Moja instruktorka kazała mi związać przed egzaminem, więc coś w tym chyba było
@ImperialDoge: Nie we wszystkich wordach/mordach da się zrobić oba egzaminy w tym samym terminie. W Krakowie na balickiej gdzie zdawałem musisz najpierw zdać teorię, żeby sobie móc ustalić termin na praktykę.

@HaloHet: A z czystej ciekawości dlaczego żadnej z tych rzeczy nie miała? Bo to szczerze mówiąc mocna głupota jeździć samochodem mając wadę wzroku bez okularów/soczewek. U mnie też sprawdzali + mam adnotację w prawie jazdy że muszę nosić okulary/soczewki