Wpis z mikrobloga

Już za chwile rozpoczynają się wakacje. Z tej okazji dokonam porównania, między mną, a normictwem:
1) Rozrywka:

- Ja: moim pierwszorzędnym sposobem na spędzanie czasu będzie gra sieciowa League of Legends (w którą gram już 7 lat). Żadne imprezy, wypady ze znajomymi - NIC, nic mnie nie czeka i nawet na to nie liczę. Powód jest prosty - #!$%@? w postaci ryjca upośledzonego goryla i elfa oraz głosu, jakbym miał penisa w buzi.

- Normictwo: balety, orgie, alkohol, płodne Klaudie w krótkich spodenkach z dupą na wierzchu, grille; mógłbym tak pisać bez końca. Ja nie mam na to szans.

2) Wyjazdy:

- Ja: będę siedział praktycznie cały czas w piwnicy. Nie powącham świata. Od rana do wieczora przed komputerem, albo na telefonie. No może czasem urozmaicę swoją egzystencje i udam się do żabki po chipsy.

- Normictwo: #!$%@? #!$%@? Malediwy

3) Urodziny:

- Ja: po prostu kolejny dzień, przybliżający mnie do śmierci.

- Normictwo (opcjonalnie): huczna zabawa od 18 do 6 rano, Oliwki ustawiające się w kolejce by dać dupy jubilatowi Chadowi 195 cm

4) Wypoczynek:

- Ja: mogę zapomnieć; grając od świtu do nocy nie da się wypoczywać

- Normictwo: pełna regeneracja fizyczna i psychiczna przed nowymi wyzwaniami

5) Rozwój:

- Ja: depresji

- Normictwo: seksualny za sprawą płodnych Julek, Oliwek i Klaudii

6) Wspomnienia:

- Ja: ewentualnie wbiję golda w LoLu

- Normictwo: ciężko wymienić to wszystko.

Podsumowanie:
Moje wakacje to będzie zbiór kolejnych przeszkód na drodze mojego szlaku #!$%@?. To wszystko przez moje #!$%@? w postaci ryjca upośledzonego goryla i elfa oraz głosu, jakbym miał penisa w buzi (co bezlitośnie powiedziała mi prosto w oczy bezwzględna bestialska p0lka), a także wydarzeń z 01.04 i 22.05.2019 roku, kiedy to uświadomiłem sobie, że nic i nikt nie uratuje mnie przed marnością mojej wegetacji, choćbym niewiadomo kim był i co zrobił.

Moje zadanie to przeczekać ten okres (życie) w piwnicy i (nie)cieszyć się wegetacją.
#przegryw #stulejacontent ##!$%@? #tfwnogf #normictwo #p0lka
Przychlast - Już za chwile rozpoczynają się wakacje. Z tej okazji dokonam porównania,...

źródło: comment_FJ5EKk2k6kNflhnIvYpEAORLeBkKxQVF.jpg

Pobierz
  • 18