Wpis z mikrobloga

@jarmoss21:

posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie
Jako, że autor #!$%@?ł mojego screena z jednej z fejsbukowych grupek spieszę z wyjaśnieniem (bo @jarmoss21 tego nie zrobi z wiadomych przyczyn XD)
Nie zaciągnąłem ręcznego, samochód stał 10 dni otwarty z kluczykami w środku przy Wiśle w Krakowie. Traficar przysłał do mnie SMS by zakończyć wynajem. Po wejściu w aplikację moim oczom ukazał się ten oto widok. Rozmawiałem z infolinią, wszystko załatwiłem, pojechałem na miejsce, zakończyłem wynajem i pobrało mi z
@jarmoss21 szacowany koszt jest liczony na oko tak jakbyś jeździł. Zawsze jak korzystam z postojów 10groszowych to prognozowana opłata jest zauważalnie za wysoka, potem nalicza się już dobrze. Za 13000 minut z resztą nie ma opcji nabić takiego rachunku.