Wpis z mikrobloga

Opłata postojowa za traficar to 10gr. opłata jest automatycznie naliczana po wyłączeniu silnika

Po przekroczeniu równowartości 75 zł, liczonej za czas wynajmu oraz postoju, naliczana będzie tylko i wyłącznie opłata kilometrowa
  • Odpowiedz
@jarmoss21: Miałem podobną sytuację: auto 2 dni na wynajmie. Rachunek na prawie 1k. Udało się dogadać z ich obsługą i policzyli mi tylko za tyle ile faktycznie używałem
  • Odpowiedz
@soggoth: apka się zawiesiła na tydzień czasu i #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #logikarozowychpaskow No wybacz ale gość wstrzymał im samochód na 1/3 miesiąca, gówno ich to będzie obchodzić, mogą co najwyżej zjechać z ceny ale nie anulują, chyba że wywęszą tutaj okazje na promocje medialną i pójdą na rękę żeby się wypromować.
  • Odpowiedz
@berti @jarmoss21 :

Po przekroczeniu równowartości 75 zł, liczonej za czas wynajmu oraz postoju, naliczana będzie tylko i wyłącznie opłata kilometrowa. Doba rozumiana jest jako 24 godziny naliczane od momentu rozpoczęcia wynajmu pojazdu. Po upływie 24 godzin, ponownie naliczana jest opłata za czas wynajmu oraz postoju do momentu osiągnięcia równowartości 75 zł.


no to wyjdzie mu niecały tysiąc przy dobrych wiatrach.
  • Odpowiedz