Wpis z mikrobloga

@Niewierny_Mops: Ale to nie jest jakaś licytacja że on chce coś innego. Tą akcje można porównać do rzucenia fanom koszulki na koncercie. Jak jest taki dobry to powinien wziąć kolekcjonerkę i wystawić na aukcję charytatywną, wtedy możliwe że redzi dorzucili by coś od siebie i to by było spoko. A nie robić tak jak napisał ktoś na twitterze "dick move", żeby zamiast gadżetu dali hajs na bombelki bo tak.
  • Odpowiedz
Trochę śmiechowo, dla korpo (tak CDPR to korpo) to jakieś grosze, drobniaki a tutaj jakieś święte oburzenie, obrona Częstochowy, ratunek polskiego dobra narodowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ofm365: niech robią, jeśli chcą. Jeśli to nie ustawka, to mówię tylko, że dla sukcesu gry nie będzie to miało już znaczenia, a sponsorowanie jednemu z najbogatszych stanów amerykańskich zabawek do szpitali, na dosłownie żądanie jakiegoś anona z forum internetowego, gdzie mają o wiele bardziej wpływowe korporacje mogące dużo więcej jest zdecydowanie frajerstwem. Tymczasem cdp działa aktywnie z fundacjami w Polsce i to mnie cieszy.
  • Odpowiedz
@Zoodiak: #!$%@? wiesz o cywilizowanym świecie no i to #!$%@? „ pieniądze i kobiety” xddddddddddd tak z pewnością ktokolwiek złoży mu propozycje biznesową bo keniu mu odpowiedział zwłaszcza że duża część ludzi uznaje typa za żenującego słusznie zresztą
  • Odpowiedz
@biliard: Oddaje prezent innym? W sensie, że wziął tę kolekcjonerkę za 250$ i oddał dzieciakom? Albo wystawił na licytację i dochód przeznaczył na szpital?

-Hej, mogę Ci oddać mój rower za darmo
-Dziękuję, ale muszę odmówić. Może w zamian kupisz samochód moim sąsiadom?

No w #!$%@? pomógł
  • Odpowiedz
Ej @alex-fortune weź daj stówę na schronisko w Sulejówku. Daj i wrzuć potwierdzenie przelewu, jak nie to jesteś #!$%@?. Co to jest 100zł? Wystsrczy, że przez miesiąc bedziesz w soboty pić piwo w domu zamiast knajpie. To tak wiele?
Chlanie jest dla Ciebie ważniejsze od dobra zwierząt? Ty bezduszny śmieciu
  • Odpowiedz
@alex-fortune: Może tak, może nie - problem w tym, że on ich stawia pod ścianą.


@FlameRunner: Ot, uroki zabawy w PR. CDPR tez zwyczajnie gra na emocjach, ale jak to święty powtarzam święty CDP teraz jest stawiany pod ścianą a nie on kogoś to już uu bardzo źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz