Wpis z mikrobloga

Długoletni chłopak siostry wreszcie się Jej oświadczył. Niespodzianki nie ma, bo sprawa wiele razy już wcześniej omówiona. Niby wszystko ok, ale wczoraj wyszło szydło z worka. Zawsze było mówione, że pierścionek zaręczynowy powinien kosztowa około jednej pensji. Chłopak zarabia coś ok. 3700. Siostra wczoraj sprawdziła po ile chodzą takie pierścionki i wyszło że w Aparcie są po 2600.

Chłopak tłumaczy się, że te w tej cenie były najładniejsze. Może i tak, nie wnikam. Ale skoro wcześniej się umawiali na jedną pensję, to brakującą resztę (czyli ponad 1000 zł) powinien mojej siostrze dać z pierścionkiem w gotówce, ewentualnie przelać na konto. A tak wyszło na to, że ją okradł na 1100 zł.

Siostra poważnie zastanawia się nad kontynuowaniem związku, w którym facet orżnał Ją przy zaręczynach na grubą kasę. Ja uważam, że powinna zerwać z gówniarzem. Nasz starszy brat jak zwykle wykazuje niedojrzałość i bagatelizuje sprawę i pieprzy coś o uczuciach. Uczucia uczuciami, ale związek powinien być zbudowany na zaufaniu, a nie złodziejstwie. A co Wy myślicie?

#pytanie #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #kradziez #pomocy #zalesie
  • 101
Nie, ale wcześniej się umówili co do pewnych zachowań. Honor - mówi Ci to coś?


@kontonr77: Honor? Jak możesz mówić o honorze w sprawie gdzie komuś ordynarnie idzie o pieniądze?
to pytanie jakie powinieneś zadać siostrze - Honor - mówi Ci to coś?
@kontonr77: serio wywalił ponad 2/3 swoich zarobków na pierścionek i jeszcze różowy ma problem? Jak to nie bait to niech się kolo zawija z tej imprezy ( ͡ ͜ʖ ͡) Mój różowy "utopił" już 2 pierścionki zaręczynowe i teraz ma taki za 200 zł i to sama sobie wybrała ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kontonr77: Dlatego ja swoją kocham bo mnie moja #!$%@?ła jeszcze za pierścionek. Zarabiam 4.2k zł, kupiłem za 1.500zł, ona pyta czy dałem powyżej 1000zł ja tak, a ona zła, że przecież ślub się zbliża, kupno domu i jej by starczył za 700zł.