Wpis z mikrobloga

Za każdym razem kiedy mój exniebieski wychodził z mojego mieszkania, zostawiał u mnie jakieś swoje rzeczy. Związek się skończył, zaczęłam następny, niebieski wyszedł już do pracy, a ja szykuję się do wyjścia. Odsuwam krzesło i co widzę? XD czy to jest jakaś forma zaznaczania swojego terenu? XD

#dziendobry #niebieskiepaski #zwiazki

Pobierz wonix09 - Za każdym razem kiedy mój exniebieski wychodził z mojego mieszkania, zostaw...
źródło: comment_c2zrD3sSaz0n3OYpEJjcjlYR84Jsqeg7.jpg
  • 55
no cóż, to się jeszcze zdziwisz xD


@SnowFox patrząc jednak jaki u siebie utrzymuje porządek, będę chyba bronić tego niebieskiego i nie nazwę go syfiarzem ( ͟ʖ)

Jakby coś się zmieniło, dam znać i na piszę "miałeś rację" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@wonix09 pewnie mama mu sprząta
@wonix09: A potem się związki o taki pierdoły rozpadają. Mój niebieski codziennie rzuca gdzieś ubrania po kątach, widzę to podnoszę i je zbieram bez marudzenia, jak mi się zdarzy zrobić coś nie po jego myśli to też nie ma spiny, przecież życie w zgodzie jest fajne, nikomu korona z głowy nie spadnie przy odrobinie dodatkowej aktywności
@wonix09 pytanie kiedy je założył? Bo np. Po robocie, prysznic, godzina 19, wskakujesz w świeże gofry, i po 2 godzinach je zdejmujesz bo idziesz w kime. Zostawiasz na wierzchu, zeby je rano ubrać bo przecież nadaja się jeszcze. Rano wstajesz zamulony kupą i ubierasz kolekna parę bo zapomniałeś o wczorajszych. Wła La!