Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@fullversion: Po twoich wysrywach i ich merytoryce widać że Cracovia kompleksami stoi. Jak chcesz się spuszcać nad swoim klubem to chociaż ogarnij tagowanie, bo uwierz mi że nikogo z #wislakrakow nie cieszy oglądanie mało związanych z tagiem i wulgarnych wpisów frustrata.
  • Odpowiedz
@fullversion: Proszę Cię O Panie Skończy swe bezsensowne gadanie Wróć do domu swego Mój ty miły kolego Przemyśl swoją sytuację Pojedź na spokojne wakacje Odpocznij od głupiego pisania Zacznij od wczesnego wstawania Schowaj się pod plandeką od Stara I powiedz temu tagowi nara
  • Odpowiedz
Żaden z was nie napisał, że sytuacja ukazana na zdjęciu nie powinna mieć miejsca, ale pewnie niejeden bulwersuje się nad stratą widzewa.

@SneakyBreekiCreaky: Nie wołałem Cię wcale do tego wpisu, przescrolluj sobie co sam napisałeś panie kulturalny.
A czy to nie kibice wisły śpiewają np "o matkach kur.ach", "o je.aniu żydów skur.ysynów", "o całej Polsce na kolanach przed wrwe"?
I ty koleś z takiego środowiska wraz z kilkoma paniusiami robicie aferę, o jeden wpis ze
  • Odpowiedz
I powiedz temu tagowi nara


@SneakyBreekiCreaky: ty dalej nie ogarniasz czym jest wykop i nie ty decydujesz co się ma pojawiać na tagach? Od tego macie swoje forum tematyczne pod domena wislakrakowcom.
Zdjęcie które wkleiłem ma związek z tym tagiem, więc o co ci chodzi? XD legia miałem otagować? czy może o brak tagu #milicja się sadzisz?
  • Odpowiedz