Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@ivan777: Oddaj cos za darmo. Jak szafe z remontowanego mieszkania wystawilem za darmo to nie nadazalem telefonu odbierac. Polowa oczywiscie z pytaniem czy dowoz tez zapewniam, "bo wie Pan, ta szafa taka duza, a maz w Matiza moze nie zmiescic"... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 76
@piotre94: Kiedy 500+ wejdzie za mocno, a bombelkowi potrzeba spodni. Do następnego 500+ zostało 1,5 PLN w portfelu, a za to nawet tatry czy harnasia nie kupi.
  • Odpowiedz
@jacowykopek znałem parę ale krótko, laska robiła własnej roboty tabletki do zmywarki, a gość zawsze jak gdzieś się wychodziło razem zaczynał taki dialog

-Martuś wzięłaś pieniądze
-Niee, myślałam, że ty masz
-Przecież mówiłem żebyś wzięła bo ja nie biorę portfela

Dialog oczywiście uzupełniony aktorstwem rodem z dlaczego ja
  • Odpowiedz
@jacowykopek: siedziałem z takim gościem w ławce w podstawówce, ja jako kujon, on zupełnie na drugim biegunie.
Zamysł był taki, że w jakiś metafizyczny sposób wpłynę na niego żeby mu się chciało uczyć..nie wyszło.

20 lat później mój kolega z ławki praktycznie nie ma uzębienia, edukację zakończył na gimnazjum, wykonuje proste prace fizyczne, koleguje się z nastolatkami, jego posty w social mediach mniej więcej są pisane podobnie jak te screeny
  • Odpowiedz