Wpis z mikrobloga

@dildo-vaggins Targowac sie mozna wszedzie tylko w niektorych miejscach jak Biedronka, ze sie uda to szanse sa prawie zerowe plus to tylko blokowanie kolejki i strata czasu o pare groszy. Ale kupujac abonament na 2 lata na neta i kablowke mozna bez problemu zapytac czy nie dorzuca jakichs kanalow za free itp.
Mam znajomego co jak kupuje elektronike, ubrania itp to pyta czesto o rabat. I czesto sie mu udaje, jak nie
  • Odpowiedz
zawsze zastanawiam się jak ci ludzie w realu funkcjonują i jak się z nimi rozmawia, zna ktoś osobiście takich półmózgow? :)


@jacowykopek: Raz poznałam takiego kompletnego bezmózga. Pracowałam w gównorobocie studenckiej i dziewczyna przyszła na dni próbne. Była tak głupia, że aż ciężko mi było uwierzyć, że to dziewczę nie robi sobie żartów. Dostała koperty do zaadresowania do klientów i wysyłki pocztą, to znaczki powsadzała do środka i zakleiła. Zaadresować też
  • Odpowiedz
@dildo-vaggins Tak to juz jest z Januszami co daja jakies oferty nierealne do zaakceptowania. Nic nie poradzisz. Na olx niektorzy zrobili sobie z takiego targowania biznes. Pisza do kazdej oferty propozycje 50% ceny i czasem cos kupia za 50-70% i wystawiaja drozej potem.
  • Odpowiedz