Wpis z mikrobloga

Mam ogromną bekę z ludzi, którym przeszkadza taka pogoda jak teraz. Przecież takie warunki są idealne do życia. Wstaję sobie rano, jest jasno, walę konia, idę #!$%@?ć bicepsy i robię sobie proteinowego szejka. Prysznic, śniadanko, zaczynam się #!$%@?ć. Następnie odpalam kompa i wchodzę na wykop xD w pokoju mam cole zero. Później #!$%@? na siłownię, a w niej klimatyzacja. Ja nie wiem gdzie wy ćwiczycie i co wy robicie? Może pedalskie cardio będąc na sreto? Mamy rynek kulturystów jak wam za gorąco to idąc tokiem wykopowego rozumowania wystarczy #!$%@?ć ciężaru na sztandze i po prostu zmienić siłownię, w której nie będą wam zajmowali ławki do wyciskania. Ja w ogóle nie muszę czekać, aż się ławeczka zwolni, bo nawet jak jest zajęta to przeganiam z niej ludzi, w moim idealnie dobranym tank tobie. Po robocie siłce prysznic, #!$%@? jedzenie, zaczynam podwalanie i oglądam jutuba (nie tak jak wy dzikusy).

Zapraszam do dyskusji.

##!$%@? #bekazgrubasow #mikrokoksy #silownia #pogoda #gownowpis
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChoNoTu: jak się spędza cały dzień i całe życie w budynkach to może i pogoda zimna i szara jak papier toaletowy na siłowni jest lepsza, ale spędzając trochę czasu na zewnątrz i nie będąc generalnie #!$%@? taka pogoda jest bliska optymalnej
kto się nie zgadza chyba jest zbyt suchy albo zalany żeby się pokazywać w krótkim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FeC7800: Wolę marznąć przez parę godzin na zewnątrz niż, żeby były te #!$%@? upały, ba czasami nawet w spodenkach zimą wychodzę na dwór.
Szczupły ćwiczący koleś here ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz