Wpis z mikrobloga

@RadiOBagdaD: gdzieś czytałem żeby włączyć światła na wyłączonym silniku i otworzyć drzwi powinien pojawić się sygnał dźwiękowy który również odpowiada za inne usterki ale nie wiem jakie tez zamierzam kupić tego Peugeota w ciągu roku jak Kupisz daj znać co i jak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sprawdź czy każda żarówka pali, wszystko co z elektroniki ma działać idealnie, bo babrać się w tym gównie to najgorsza rzecz jak w każdym Francuzie. A i czy klapa nie rdzewieje


@Harmideron To fakt, 407 jest dość kapryśnym autem jeżeli mówimy o szeroko pojętej elektronice. Jednak większość jej szaleństw da się łatwo naprawić, jak ma się trochę wiedzy o elektronice, program do czytania błędów no i oczywiście chęci do grzebania w często
@Harmideron Trudność to pojecie wzgledne... Jeden płakał, że mu się topią kostki w żarówkach, ja przelutowalem nowe w 15 minut. Drugi narzekał, ze go błąd ABSu doprowadzał do białej gorączki, a ja wymieniłem czujnik STOPu przy pedale hamulca i latam dalej. Nie każdy potrafi/ma chęć zdjąć boczek w drzwiach, nie każdy potrafi/ma chęć obsługiwać się lutownica i nie każdy potrafi/ma chęć czytać błędy w PP2000. Masz jednak racje ze to wkurzające jeżeli