Wpis z mikrobloga

@M3095L: Słuchaj jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził, chcesz zmieniać świat, zacznij od siebie. Czasem się po prostu nie da, może ktoś jest kontuzjowany, pcha wózek inwalidzki albo niesie ciężkie torby..
@PannaStonka pracuję w zagłębiu biurowców koleżanko, ludziom których opisałam powyżej dolega jedynie nieogarnięcie. trudno, żebym narzekała, że nie mogę minąć kogoś z kontuzją lub na wózku czy z ciężkimi siatami, to chyba oczywiste, że w takich sytuacjach jest się bardziej wyrozumiałym. nie zabraniam nikomu wolno chodzić, ale skoro ja idąc powolnym krokiem potrafię dać miejsce na przejście komuś, kto idzie szybciej, to chyba nic trudnego.
@M3095L: To tylko przykłady już się nie nakręcaj bo mogę Ci podać milion innych. Ja pracuje w centrum Warszawy i żyje. Chodnik jest dla wszystkich a Ty wcale nie musisz się tak spieszyć wystarczy wstać wcześniej albo zwyczajnie wyluzować ale nieeeee lepiej wszystkich innych nienawidzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PannaStonka Czasem zdarza się tak, że nie da się nie śpieszyć. Nie pluję tutaj jadem na wszystkich... wiesz, że istnieje coś takiego jak #!$%@? sytuacyjny? nigdy tak nie miałaś? nie wszystko należy traktować dosłownie :) ale wymiana zdań zawsze spoko, nie napinam się tylko lubię wyjaśnić mój punkt widzenia.
@M3095L: Gorsi są ludzie co wsiadając do autobusu zatrzymują się zaraz przy wejściu, powodując, że a)ja nie mogę wejść i muszę się w nich wpychać, żeby nie zamknęły się drzwi przed moim nosem b)tworzy się sztuczny tłok przy drzwiach. A jeszcze gorsze są robaki, co rozwalają się na połowie twojego siedzenia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PannaStonka: najlepiej stanąć na środku chodnika i mieć pretensje, że ktoś się #!$%@? bo przejście zajęte.
Na schodach ruchomych też stajesz na środku i mówisz "trzeba było wyjść wcześniej"?
Słuchaj jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził, chcesz zmieniać świat, zacznij od siebie. Czasem się po prostu nie da, może ktoś jest kontuzjowany, pcha wózek inwalidzki albo niesie ciężkie torby..


@PannaStonka: Albo po prostu ma w dupie, że idzie @M3095L i żyje swoim życiem. Bywa :)