Wpis z mikrobloga

@Ravenuss: myślałem, że dzwonią. Mail to słaby sposób na kontakt gdy chodzi o czyjeś życie. Pamiętaj tylko, że jeśli to prawda to bankowo będzie cię zajebiscie bolało.


Ponoć ślą maila i dzwonią
Co będzie bolało?
@Ravenuss kilka lat byłem wolontariuszem dkms i moja siostra byla dawcą szpiku, jak masz jakieś pytania czy obawy o które np wstydzisz się ich zapytać wal śmiało na pw
@Ravenuss Posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku. Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka, otwórz ją tajnym hasłem: hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty, 3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumunii. Pracujesz w zakładzie fryzjerskim 2
@wloskiolgierd: dzwonią też
@Ravenuss: Gratki! Szybko działaj. Ja dostałem to samo, pojechałem na dodatkowe badanie krwi żeby potwierdzić zgodność, ale później już dostałem info że niestety stan pacjenta się pogorszył i na tym akcja sie skończyła ( ͡° ʖ̯ ͡°)