Wpis z mikrobloga

  • 1
@Radkovv z tego co słyszałem to jak krew oddajesz to możesz to szpik tak samo. Robią ci i tak komplet badań przed więc wszystkiego się dowiesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Ravenuss: Moja była oddawała szpik do DKMSu, jak coś to pisz, wszystko Ci powiem. Nie bój się niczego, zgłoś się tam. Jeżeli będziesz miał pobierany szpik normalnie z krwii (zdecydowana większość przypadków) to czeka Cię kilka badań i tak na oko dwa słabe dni (pobranie i dzień następny). Ale to nic przy tym, że być może uratujesz komuś życie.
  • Odpowiedz
@JacekBalcerzak: Nie prawda, mailowo też.
@Ravenuss: Jak już się zapisałeś/łaś, to chyba nie myślisz o tym żeby teraz się wycofać?

Miałem to samo kilka miesięcy temu, ale w końcu dawca nie zostałem, bo dla biorcy znaleźli jeszcze dwóch innych dawców i wytypowali jednego z naszej (chyba trójki).
Zadzwoni do Ciebie babeczka i zapyta kilka razy czy jesteś gotowy/wa. Wypełnisz formularz o stanie zdrowia, jeżeli bedzie ok, to poproszą Cię o
  • Odpowiedz
@plamek1989:

Otrzymanie informacji na temat projektu nie oznacza, iż znalazł się ktoś komu możesz pomóc. Tego typu informacje przekazywane są zawsze drogą telefoniczną jak najszybciej po otrzymaniu powiadomienia o wystąpieniu zgodności między dawcą a biorcą
  • Odpowiedz