Wpis z mikrobloga

@Thachi: Tak, sorry że nie jestem wystarczająco dojrzała na traktowanie wykopu na poważnie, weź chłopcze skończ i porozmawiajmy o nieokopywaniu się w wygodzie jak się wyprowadzisz od rodziców.
  • Odpowiedz
panna w ryk, wszyscy do końca wesela tylko o nich, fotograf też się nimi nagle ochoczo zainteresował, całe show skradzione i panna młoda też w ryk, w pokoju na górze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


No młoda ryczała później w pokoju na górze, bo to jednak serio średnio.

Odwalasz od A do Z dzień który ma być dla Ciebie wyjątkowy i ktoś się Twoim kosztem zabawia w oświadczyny. (
  • Odpowiedz
@Thachi: Nie mam obowiązku wykorzystywać jakiś okazji, które sądzisz że mi dajesz. Nie uważam Cię też poniekąd, za dobrego kompana do dyskusji, sam dobrze wiesz dlaczego. To raz, a dwa - nie robię niczego na co nie mam ochoty. I robię to co chcę, podobnie jak Ty.
  • Odpowiedz
Nie uważam Cię też poniekąd, za dobrego kompana do dyskusji, sam dobrze wiesz dlaczego


@holly_satan: Nie wiem, argument mojego wieku, którego i tak wlasciwie nie znasz nie jest zbyt dobry
"Nie mam obowiązku wykorzystywać jakiś okazji, które sądzisz że mi dajesz."
Inteligentna i ambitna osoba nie będzie unikała okazji do polemiki, zwłaszcza gdy sama stawiasz jakieś przekonania - nie bronienie ich, gdy ktoś podaje kontrargumenty świadczy o słabości twoich przekonań
  • Odpowiedz
@Thachi: Tak, tak. I na pewno tak jest bo Ty tak sądzisz. I uwaga, masz 20 lat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I uwaga, TYLE SAMO CO JA! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie nie widzę najmniejszego sensu w dyskutowaniu z Tobą między innymi dlatego, że wiem, że nie wyciągnę z tego nic wartościowego oprócz Twojego mniemania o świecie i o sobie.. A to
  • Odpowiedz
@holly_satan: No domeną inteligencji jest właśnie sceptycyzm, bo żeby uszczegółowić swoje myślenie trzeba ciągle "szukać", a jak ty zostajesz przy swoim i nawet nie odnosisz się do kontrargumentu i wymyslasz jakies smieszne powody typu "DAJ SPOKOJ TO TYLKO WYKOP" no to sorry, ale nie jesteś jednak tak inteligentna jak mi się wydawało
  • Odpowiedz
@Thachi: Właśnie to jest najśmieszniejsze, że dysponuję o wiele większą inteligencją niż Ty, stąd wynika moje zachowanie.
Po prostu jestem na tyle inteligentna, że mi zwyczajnie wisi, co przypadkowa osoba stąd o mnie sobie myśli i co próbuje mi wcisnąć do świadomości.

Akurat sceptycyzm towarzyszy mi ciągle, a szukam bezustannie. Tylko po prostu w lepszym towarzystwie i wtedy kiedy mam na to ochotę.
  • Odpowiedz
@holly_satan: Sluchaj, gdybyś była tak inteligentna to nie musiałabyś tego podkreślać.

Wytknięcie na zasadzie: "JESTEM TAKA INTELIGENTNA, DYSKUTUJE TYLKO Z WYBRANYMI, Z TOBĄ DYSKUSJA NIC BY MI NIE DAŁA" jest śmieszną i żałosną zagrywką :D To bardzo wygodne, kazdy tak moze pisać
  • Odpowiedz
@Thachi: Ty ciągle za to podkreślasz, jaki jesteś wolny od konwenansów, zasad i członek wie czego jeszcze. Czy to znaczy, że jednak tak nie jest, bo musisz to podkreślać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie jest śmieszną zagrywką, jest prawdą. A Ty teraz zachowujesz się dosłownie jak rozpuszczony bachor, który krzyczy bo mu się nie chce dać cukierka.
Nie dyskutuję z wybranymi. Równie dobrze potrafię z każdym,
  • Odpowiedz
@holly_satan: Tak, dokladnie, to jest moj kompleks i prawdopodobnie przez to, ze to podkreslam mozna wysnow wniosek, ze jednak nie jestem taki wolny i to jest moj wstyd.

"Nie jest śmieszną zagrywką, jest prawdą."

To jest w twojej pozycji tak wygodna "prawda", ze nie mozna tego stanowiska traktowac jako powazne. Kazdy przed trudniejszą dyskusją moglby orzekać taką "prawde" ze oponent nie nadaje się do dyskusji i #!$%@? i ksiezniczka juz
  • Odpowiedz
@Thachi: Ta, tylko że tych dyskusji mieliśmy już kilka i w conajmniej dwóch Cię rozsmarowałam, może nawet więcej.
Nie jesteś dla mnie pod żadnym kątem jakiś trudniejszy jeśli chodzi o dyskusję.
Tak szczerze, to mnie już wręcz w tym momencie zaczynasz nudzić.
Dobra, sądź sobie że jestem księżniczką, że nie jestem inteligentna i co tam sobie chcesz, nie mam ochoty z Tobą rozmawiać i nie masz prawa ani środków żeby
  • Odpowiedz