Wpis z mikrobloga

na przez dyskusje, wiec zawsze warto dyskutowac wlasnie tez po to by otrzymac jakies watpliwosci, nie?


@Thachi: zbywając je swoimi ideałami, kiedy to Ty chcesz wpływać na ludzi, wywyższając się intelektem, potwierdzając go doświadczeniem w dyskusjach będziesz w stanie zobaczyć jakieś wątpliwości po swojej stronie?

  • Odpowiedz
zmieniałem zdanie nie raz


@Thachi: Tylko krowa zdania nie zmienia (fajne powiedzenie)ale zmiana zdania nie raz sugeruje że dopasowałeś się do sytuacji w której ktoś się Ciebie zapytał.

Jednym słowem jak zatańczy tak mu grają (kolejne fajne powiedzenie).
  • Odpowiedz
@holly_satan byłem rok temu na takim weselu XDD #!$%@? akcja, musiałem to długo rozchodzić a temu typowi co się oświadczył aż się chciało napluć do ryja ale jestem #!$%@? i tego bym nie zrobił tylko w internecie kozak

  • Odpowiedz
@piepsze: Konwencja to poprawne słowo, też chciałem poprawiać na konwenanse, ale sprawdziłem i konwencja to:

1. «ogólnie przyjęte w jakimś środowisku normy postępowania, myślenia itp.»

2. «zespół cech charakterystycznych dla dzieł artystycznych przyjęty przez twórcę»

3. «umowa międzynarodowa pociągająca skutki prawne»

4. «przedwyborczy walny zjazd członków
  • Odpowiedz
@good_excuse To zwykły incel, który swoje przegranstwo i braki tłumaczy świadomymi wyborami i spojrzeniem na świat wbrew powszechnym nurtom. Zeżarlby wiadro gówna, żeby mieć komu się oświadczyć,choćby to miała być hermafrodyta, byle był w niej jakikolwiek pierwiastek kobiety ale będzie starał się przed całym światem a przede wszystkim samym sobą, tłumaczyć swoje nicnieznaczeństwo, w pokrętny sposób, jaki to on nie jest alternatywny.. To już najwyższy level przegrywu .
  • Odpowiedz
@Thachi: Nie bardzo rozumiem czemu na PW, skoro to niby było meritum, a obecna dyskusja gdzieś odjechała z tematem. Jeśli chcesz przekonywać ludzi to chyba lepiej publicznie?
  • Odpowiedz
@Thachi: Ja jestem tylko obserwatorem. Ty zagrałeś w Black Jacka. Widzisz swoje dwie karty. Widzisz jedną kartę krupiera. Innym pokazałeś całą talię sam jej nie widząc.

Odbieganie od meritum, przedstawianie tez poprzedzonych stwierdzeniem "ale nie wiem", egoizm, obrażanie innych, przerost ego...

Tak jak zostało przerwane w sposób bardzo głupi show państwa młodych, tak do tej pory trwa Twoje show. Wszyscy karty znają, nikogo nie obchodzi kto wygra bo ktoś już
  • Odpowiedz