Wpis z mikrobloga

@holly_satan: Hahaha, no tak mnie rozsmarowalas, ze musialas je przedwczesnie skonczyc, widocznie brakowalo ci argumentow. Gdybys byla rzeczywiscie inteligentniejsza to nie musialabys stosowac takich chwytow erystycznych, wyjatkowo zabawny byl ten z wiekiem, zblaznilas sie, gdy okazalo sie, ze jednak jestesmy w tym samym wieku :P A życie to jest właśnie dyskutowanie.
  • Odpowiedz
@Thachi: O co Ci w ogóle chodzi człowieku? OPka wrzuciła opis jakiejś sytuacji, 90% ludzi rozumie o co chodzi, jak Ty nie, czy tam masz jakieś pytania o sens oświadczyn, bądź wesela, to nie ma obowiązku w Tobą rozmawiać. Jak widzę wątek o ludziach rozczulających się nad F1, a sam tego nie rozumiem to omijam temat i idę dalej, a nie wbijam z tekstem "przekonajcie mnie, że F1 ma jakiś
  • Odpowiedz
@Thachi: No właśnie, specjalnie to zrobiłam a to, że nawet tego nie kwestionowałeś jednak świadczy, że uważasz mnie za dojrzalszą, w jakiś sposób jednak za autorytet, bo mamy to bardzo prosto zakodowane w psychice. Po prostu sobie z Ciebie zakpiłam, do czego Ci się sama przyznałam, więc nie wiem nad czym tak triumfujesz.
Ta, teraz ją kończę bo jest dla mnie wprost idiotyczna, ja mówię o wcześniejszych.
A chłopcem będę
  • Odpowiedz
@holly_satan: nie, po prostu chwyty erystyczne nawet nie są warte komentowania, skrompromitowalbym się dopiero gdybym na powaznie to odebral i probowal udowadniac jakeigo to ja wieku dojrzalego nie mam, jakby cokolwiek rzeczywiscie to mialo znaczyc w dyskusji
  • Odpowiedz
@Thachi: Gdybyś chciał każdego przekonać do wszystkiego, to nic byś nie robił, tylko siedział i pisał w necie. Szczególnie w tym temacie to trochę idiotyzm, bo o ile np. Twoje wybory polityczne, ekonomiczne, ekologiczne itd. mogą mieć jakieś przełożenie i na moje życie, o tyle kwestia Twoich poglądów na ślub to już sprawa między Tobą a ewentualną partnerką. Jaki mam interes, żeby Cię do czegoś w tym względzie przekonywać?
  • Odpowiedz
@Thachi: Ta, masz niesamowitą stymulację intelektualną produkując się w miejscu gdzie 70% użytkowników ma IQ na poziomie ostrygi.
Jak chcesz się rozwijać intelektualnie to się aktualnie cofasz, ograniczając się do jakiegoś śmiesznego skrawka życia.
  • Odpowiedz
@Thachi: A jaki widzisz sens w przekonywaniu losowych ludzi z internetu w sprawach, które nie mają na Ciebie żadnego wpływu? Nie rozumiem czemu to ma być jakiś obowiązek, czy cokolwiek pozytywnego. Ot, dla kogoś to może być rozrywka, czy zabijacz czasu, ale nie dla wszystkich. Próba zmuszenia kogoś do takiej dyskusji jest jak dla mnie zupełnie bezsensowna. Jak z tą F1 - jakbyś latał za kimś na ulicy i wciskał
  • Odpowiedz
@Jan_K: ja jestem zdania ze wszyscy ludzie tworzą społeczeństwo i utrwalają swoim postępowaniem pewne wzorce, dlatego jestem bardzo wrażliwy zdając sobie z tego sprawe i próbuje wszędzie nakłaniać ludzi na moim zdaniem słuszne myślenie
  • Odpowiedz