Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania

marihuana a kulturystyka?
sa jakies plusy ?
bo minusow pewnie wiele (jakie?) poza lenistwem ofc

#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy #narkotykizawszespoko #zdrowie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 9
gastro po jaraniu, objesz się jak świnia jakimś syfem i tyle


@uytx: albo gastro pomoże mu wrzucic w siebie ta zdrowa szame, szczególnie na masie osiągnięcie odpowiedniej puli kalorycznej z samego zdrowego żarcia nie jest łatwe.

#!$%@? estro i potem lapiesz smalec na cyckach, dupie


@Skogyr: takie przypalenie raz na jakiś czas nie aż tak bardzo, ale regularne palenie jak najbardziej tak, sprawdzone na sobie niestety xd
@TestoDepot: kilku kumpli badalo estro po wieczornym melanżu i estro #!$%@?, a nic się nie zmieniło i winno było być w normie, sam nie jaralem ze sto lat więc nie mam jak sprawdzić na sobie, ale wygląda na to, że jednorazowy wyskok wystarczy
@TestoDepot: @Skogyr: Regularnie palone i estro w dolnej granicy normy. Może zależy od tego co kto robi. Ja tam sobie zajaram ale mam mega aktywny dzień a jak ktoś się najara i #!$%@? czekoladę na kanapie to może mu hormony szaleją.
@AnonimoweMirkoWyznania: ostatni trening w tygodniu uwielbiam robić po buszku, lubie wtedy improwizować z ćwiczeniami i skupiać na kazdym repie oraz na osiągnięciu tego mitycznego połączenia "mózg - miesięń" :D Ale trzeba uważać - parę buszków wystarczy, kiedyś poszedł cały blant i skończyło się pizzą i konsolą zamiast siłki